Zbiórka Landrynka na skraju życia - zdjęcie główne

Landrynka na skraju życia

1 790 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Landrynka ma ledwo trzy może cztery miesiące, lada chwila miała znaleźć swój dom na zawsze. W naszej fundacji miała być tylko na krótkim przystanku swojego życia, jak się okazuje Landrynkę czeka najcięższa walka, wlaka o życie.

Nagłe i gwałtowne załamanie zdrowia Landrynki, póki co dla nas i dla lekarzy jest zagdką. Przed nami pełna disgnostyka, leczenie jest niemożliwe w warunkach domowych, Landrynka musi być pod opieką lekarzy całą dobę, dlatego przebywa w całodobowej lecznicy. Skoki temperatury, raz wysoka gorączka, potem nagły spadek i konieczność dogrzewania, odwodnienie, nadżerki w pyszczku świadczą o chorobie wirusowej, jednak Landrynka nie reaguje na wdrożone leczenie.

Landrynka przestała chodzić, tylko się pokłada, nie ma siły na samodzielne jedzenie, jesteśmy załamani... obiecaliśmy jej, że trafiła do nas i jej los się odmieni, nie wiedzieliśmy jak bardzo się mylimy.

Nie zostawiajcie nas samych sobie, bez Waszego wsparcia nie poradzimy sobie. Pod opieką mamy ogrom chorych kociąt i dorosłych chorowitków... mimo to nie poddajemy się, wierzymy w Was i waszą pomoc, dla Landrynki musimy połączyć siły, nam powoli ich brak, potrzebujemy Was.

Za przekazane wsparcie i ciepłe myśli z całego serca dziękujemy i obiecujemy Wam nie poddamy się, walczymy o malutką do końca...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

  KOTYlion z miłości do kotów

  26.11.2021
  26.11.2021

  Landrynka opuściła całodobową klinikę, po kilkunastu dniach walki o jej życie. Malutka mogła wrócić do naszej fundacyjnej kociarni. Niestety zmuszeni jesteśmy zwiększyć cel zbiórki, gdyż sam pobyt i ratowanie Landrynki w ostatnich kilkunastu dniach kosztował nas 2.607,12zł a to nie koniec zmagań o zdrowie Landrynki. Przed nią jeszcze sporo badań kontrolnych a także nadal kolejne kłopoty zdrowotne. Trzymajcie za Landrynkę kciuki. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie.

  Zdjęcie aktualizacji 82 768

Komentarze


 • Życzę zdrówka <3 - awatar

  Życzę zdrówka <3

  30.10.2021
  30.10.2021

  Pieniążki wpłacone, trzymam kciuki żeby malutka dała radę :)

  • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

   KOTYlion z miłości do kotów - Organizator zbiórki

   01.11.2021
   01.11.2021

   Dziękujemy!

 • Kinga Kręcisz-Kowalczykowska - awatar

  Kinga Kręcisz-Kowalczykowska

  29.10.2021
  29.10.2021

  Walcz maleńka ☺

1 790 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 40

Mara - awatar
Mara
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Kamila Podlipniak - awatar
Kamila Podlipniak
50
Nexaron Dragonbite - awatar
Nexaron Dragonbite
100
Małgorzata Pietrzak - awatar
Małgorzata Pietrzak
15
Oliwia - awatar
Oliwia
20
Karolina Parada - awatar
Karolina Parada
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij