Zbiórka Zbiórka na leczenie Astona - zdjęcie główne

Zbiórka na leczenie Astona

892 zł z 850 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób

Zbiórka na pomoc dla Astona!

Edit. Aston 2 lipca jedzie na kolejną konsultację.

Za nami: badania krwi, serduszka i usg oraz zakup leków, karm. Pierwsze wyniki były niepokojące, ze względu na podejrzenie krwawienia wewnętrznego, silną anemię, podejrzenie problemów z trzustką, jelitami i psi bogowie wiedzą tylko czego jeszcze. Ale…. Okazuje się, że po podanych lekach jest odrobinę lepiej, usg nie wykazało krwawienia ani guzów, echo serduszka nie wypadło źle w tych okolicznościach, choć chłopak musi brać Cardisure. 

Ogólnie po tym tygodniu u nas Aston stanął na własne łapy, choć chudy jest przeraźliwie, a dalsza diagnostyka przed nami...

Do opłacenia mamy już 850 zł :( 

Apelujemy o wsparcie dla Astona, bo na pewno na to zasługuje. Jest uroczym proludzkim psiakiem, który walczy bardzo dzielnie.

Aktualności


 • Fundacja Amstaff Azyl - awatar

  Fundacja Amstaff Azyl

  28.06.19
  28.06.19

  Bardzo dziękujemy za to, że jesteście z Astonem! Okazał się przemiłym psiakiem i chcemy zapewnić mu jak najlepsze warunki. W przyszłym tygodniu jedziemy na kolejną konsultację, aby powalczyć z anemią.

  Zdjęcie aktualności 33 475

Komentarze


 • Kate - awatar

  Kate

  25.06.19
  25.06.19

  Zdrówka! 🐾🐾

  • Fundacja Amstaff Azyl - awatar

   Fundacja Amstaff Azyl - Organizator zbiórki

   28.06.19
   28.06.19

   Aston pięknie dziękuje!

892 zł z 850 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób

Wpłaty: 26

Milena Drepeć - awatar
Milena Drepeć
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
32
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina - awatar
Karolina
50
Aneta Dorosz - awatar
Aneta Dorosz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Emilia - awatar
Emilia
20
Iwona - awatar
Iwona
20
Wiola Mska - awatar
Wiola Mska
10
Kamila Kuczera - awatar
Kamila Kuczera
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 31 maja zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij