Zbiórka Potrzebna pomoc dla Karolka - miniaturka zdjęcia

Potrzebna pomoc dla Karolka

Zbiórka Potrzebna pomoc dla Karolka - zdjęcie główne

Potrzebna pomoc dla Karolka

22 513 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 460 osób
Wpłać teraz
 
Anita Kamil - awatar

Anita Kamil

Organizator zbiórki

Karolek ma 6 lat, urodził się jako zdrowe dziecko nic nie wskazywało na to, że jego malutkie serduszko jest chore. Już w wieku niemowlęcym zaczęły siniec Karolkowi nóżki, później zaczęła siniec buzia co skłoniło nas do wizyty u kardiologa. Postawiono diagnozę wada rozwojowa naczyń krwionośnych, nieprawidłowy rozwój aorty czyli Zespół Blanda - White'a - Gerlanda.

Jest to rzadkie zaburzenie rozwojowe polegające na nieprawidłowym odejściu lewej tętnicy wieńcowej od tętnicy płucnej i naczyń odchodzących. Obarczony poważnym rokowaniem: większość pacjentów umiera we wczesnym dzieciństwie, jeśli wada nie zostanie na czas wykryta i operowana.  

Chore serduszko odebrało Karolkowi najpiękniejsze lata dzieciństwa to świat wizyt kardiologicznych i każdego niepokojącego bólu w klatce piersiowej do końca życia. Wada serca doprowadziła do tego, że Karolek nie toleruje wysiłku, nie może biegać i bawić się jak inne zdrowe dzieci. Ból w klatce piersiowej i duszności powoduje ciągłe zmęczenie dziecka.

Karolek to przepiękny chłopczyk z pozoru zdrowo wyglądające dziecko pod swoim uśmiechem kryje ból i cierpienie. Nikomu nie życzymy takiego koszmaru kiedy to bezradność przejęła kontrolę nad życiem. Postanowiliśmy szukać ratunku dla dziecka na całym świecie! W Polsce z podobnym schorzeniem znaleźliśmy jednego chłopczyka który choruje na wadę rozwojową aorty. My wierzymy, że jeśli nie w Polsce to za granicą uratujemy naszego synka z tej szansy musimy skorzystać Karolek musi żyć nie wyobrażamy sobie pożegnania z własnym dzieckiem. 

Każdy kolejny dzień to strach o to by życie Naszego synka trwało. Są dni, że Karolek robi się bardzo słaby dużo śpi w ciągu dnia, traci chęć do zabawy - tak nie powinno wyglądać dzieciństwo dlatego chcemy pomóc dziecku wyzdrowieć.

Na obecną chwilę Karolkowi bardzo potrzebny jest kardiomonitor, który w nocy pozwoli kontrolować pracę serca i w sytuacji zagrożenia może uratować życie. Kiedy choruje serduszko zaczyna chorować cały organizm Karolek ma zdiagnozowaną astmę oskrzelową, zapalenie krtani i nawracające zapalenie płuc.

Poniżej na zdjęciu widać jak Karolek leży na krawężniku, dziecko po prostu pada ze zmęczenia w trakcie spaceru by złapać oddech musi odpocząć. Podczas niewielkiego wysiłku tętno wynosi od 250 - 300 uderzeń na minutę to cud że synek to wszystko znosi jednak w ogromnym bólu i cierpieniu. 

Przed nami ciężka droga w życiu i najprawdopodobniej najcięższa aby Karolek wyzdrowial. 

Z całego serca zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w pokryciu kosztów związanych z chorobą naszego synka. Zebrane środki finansowe przeznaczone będą na zakup specjalistycznego kardiomonitora, pokrycie kosztów wizyt lekarskich i kosztów związanych z leczeniem.

Serdecznie dziękujemy za każdą wpłatę, udostępnienie, dobre słowo 💗 Anita i Kamil - rodzice Karolka

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Anita Kamil - awatar

  Anita Kamil

  20.02.20
  20.02.20

  Bóg Ci da tyle, ile zdołasz udźwignąć!

  Zdjęcie aktualności 44 814

Komentarze


 • www.MAG.wf - awatar

  www.MAG.wf

  03.01.20
  03.01.20

  Wszystko będzie dobrze, jestem tego pewien. - Viktor mag 1. klasy ;-)

 • rafal - awatar

  rafal

  21.12.19
  21.12.19

  Dużo zdrówka dla Karolaka.

 • MonikaGłuszek - awatar

  MonikaGłuszek

  08.12.19
  08.12.19

  Dużo zdrówka dla Karolka

 • Anna Kenar - awatar

  Anna Kenar

  30.11.19
  30.11.19

  Dużo zdrówka dla Karolka

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.11.19
  28.11.19

  #CzytamBiblie mozna za darmo przesluchac na www.bibliaaudio.pl LIST DO RZYMIAN ROZDZIAL 10 9 Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że JEZUS JEST PANEM, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych - osiągniesz zbawienie. 10 Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. Którędy do nieba: PRZEZ MARYJĘ DO NIEBA? >>> https://www.youtube.com/watch?v=MeXWCK-wJkk Zapytaj byłego księdza! Którędy do nieba? 2019.01.30 >>> https://www.youtube.com/watch?v=WH5vzXwnV2M APOKALIPSA TO NIE FIKCJA LINK DO ULOTKI WARTO SIE ZAPOZNAC >>> http://megakosciol.pl/aktualnosci/apokalipsa-to-nie-fikcja/

22 513 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 460 osób
Wpłać teraz
 
Anita Kamil - awatar

Anita Kamil

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 460

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Jasiek Sierant - awatar
Jasiek Sierant
50
Natalia Twardy - awatar
Natalia Twardy
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ala Żechowska - awatar
Ala Żechowska
50
Łukasz Lisowski - awatar
Łukasz Lisowski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij