Zbiórka Dług za ratowanie życia koni - miniaturka zdjęcia

Dług za ratowanie życia koni

Zbiórka Dług za ratowanie życia koni - zdjęcie główne

Dług za ratowanie życia koni

8 937 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 261 osób
Wpłać teraz
 

JESTEŚMY FUNDACJĄ, KTÓRA RATUJE KONIE. NIESIEMY POMOC KONIOM W POTRZEBIE, CZYLI WYKUPUJEMY, INTERWENIUJEMY, OPIEKUJEMY SIĘ, LECZYMY, SZUKAMY DOMÓW ADOPCYJNYCH.

MAMY BARDZO POWAŻNE PROBLEMY FINANSOWE. DŁUGI W LECZNICACH OSIĄGNĘŁY KWOTĘ PONAD 20 000! TAK ŹLE NIE BYŁO JESZCZE NIGDY. BŁAGAMY O POMOC.  JEŚLI NIE SPŁACIMY CHOĆ CZĘŚCI DŁUGU, NIE BĘDZIEMY KORZYSTAĆ Z USŁUG WETERYNARZY.

Finansujemy leczenie koni w Schronisku w Korabiewicach. Ostatnio musieliśmy przeprowadzić odrobaczanie całego stada, którego koszt wyniósł 2400 zł. Faktura nadal nie zapłacona.


Mamy kilkanaście koni w fundacyjnej stajni pod Toruniem. Głównie konie starsze, schorowane, wyeksploatowane w hodowli, szkółkach jeździeckich, często odebrane interwencyjnie, URATOWANE PRZED ŚMIERCIĄ.

Kilkanaście podopiecznych z powodu braku miejsc u nas w stajni, tymczasowo przebywa w zaprzyjaźnionych pensjonatach.. Łącznie pod opieką fundacji jest 70 koni, a w adopcji 162! Jest nam bardzo ciężko.

Miesiąc kwiecień był dla nas bardzo ciężki. Dwa konie (jeden u nas w stajni, drugi w adopcji) dostały kolki. Nie można było czekać i jak najszybciej trzeba było przewieźć podopiecznych do kliniki, gdzie były przeprowadzone operacje ratujące życie.. Udało się! Konie wyzdrowiały, lecz faktury nadal nie zapłacona..
Kucyczka Nadziejka od lutego przebywa w lecznicy. Jej stan znacznie się poprawił, lekarze dokonali prawdziwego cudu! Konik biega, nóżki się prostują, a ona nie cierpi, No i najważniejsze- żyje!!! Ostatnia faktura za pobyt malutkiej w szpitalu nie zapłacona.. 

Uratować konie to jedno, ale zapewnić im profesjonalną opiekę, specjalistyczne  leczenie jest równie ważne

Pomóż nam opiekować się uratowanymi końmi. To tylko Waszemu wsparciu możemy istnieć, możemy ratować i zajmować się niechcianymi zwierzętami.

Bardzo prosimy o wsparcie.

Liczy się każda, nawet najmniejsza pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • RatujKonie.pl Fundacja Viva! - awatar

  RatujKonie.pl Fundacja Viva!

  21.08.19
  21.08.19

  Z życia schroniska. Ostatnio pani weterynarz miała u nas mnóstwo pracy. 🔶 u Tiny zostały usunięte z okolic odbytu dwie zmiany (zostały wysłane na badanie histopatologiczne). Tina ma również w prostnicy szereg małych zmian wielkości grochu. Czekamy na wyniki badań. Zalecenia po zabiegu : -antybiotyk Enrofloksacyna 46 ml doustnie - Danilon przez 2 dni -higiena okolic rany 🔷Została pobrana krew od Balbiny, Dziewanki w celu sprawdzenia poziomy kortyzolu i ewentualnej korekcji dawki leków. 🔶Sonia i Santos zostały przebadane ze względu na duszności i utrzymujący się kaszel u Santosa. Zalecenia Santos -steryd 3 dni domięśniowo -Flegamina 100ml 2xdz -Dilaterol 5 pompek Sonia tylko Flegamina 100ml 2xdz 🔷Kucyczka miała poważne problemy z chodzeniem. Pani doktor zaleciła założenie podków korekcyjnych oraz podawanie przez kolejne dwa dni leku Danilo

  Zdjęcie aktualizacji 36 090

Komentarze


 • Kamil Karski - awatar

  Kamil Karski

  17.09.19
  17.09.19

  Powodzenia!

 • Magdalena L - awatar

  Magdalena L

  08.08.19
  08.08.19

  Pomagajmy tym pięknym i wspaniałym zwierzętom!

 • Katarzyna gac - awatar

  Katarzyna gac

  08.08.19
  08.08.19

  Pomagajmy

 • Aleks Jagla - awatar

  Aleks Jagla

  01.07.19
  01.07.19

  Dla konikow

8 937 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 261 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 261

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Nikola Kalkowska - awatar
Nikola Kalkowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
12
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Olga - awatar
Olga
100
Ewa Gr - awatar
Ewa Gr
50
Masza - awatar
Masza
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij