Zbiórka Leczenie Tymka - zdjęcie główne

Leczenie Tymka

8 286 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 96 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dar Kaa - awatar

Dar Kaa

Organizator zbiórki

Tymek urodził się jako zupełnie zdrowy chłopczyk, rozwijał się prawidłowo był szczęśliwym i promiennym dzieckiem rozświetlającym nasze życie. Był kontaktowy i mówił pierwsze słowa.

Około półtorej roczku w wyniku przebytej infekcji wszystko się zmieniło. Przestał mówić, chodzić, pojawiły się zaburzenia świadomości, słuchu oraz widzenia, przewlekłe infekcje, utrata kontaktów społecznych, totalne wycofanie.

Po ponad 4 latach w nieustannej walce i poszukiwaniu właściwej diagnozy potwierdzeniło się dla nas najgorsze! AUTOIMMUNOLOGICZNE ZAPALENIE MÓZGU ORAZ RDZENIA KRĘGOWEGO. 

Z powodu postawienia diagnozy w wieku 3 lat lekarze wrzucali wszystkie nasze OSTRE objawy do worka zwanego AUTYZM. Czynnikiem zapalnym prowadopodobnie była infekcja wirusem Ebv lub borelioza. Obecnie Tymon jest na poziomie 17 miesięcznego dziecka, nie mówi, ma ataki padaczki, tiki, zespół PANDAS/PANS i wiele diagnoz z którymi musimy sobie radzić na codzień.

Stan jego zdrowia POGARSZA się, po każdej infekcji ponosimy ich konsekwencje, układ odpornościowy jest słaby - Tymon słabnie, a ja muszę NATYCHMIAST podjąć działania i LECZENIE prywatne, ponieważ diagnoza którą w końcu otrzymaliśmy jest w dalszym ciągu mało znaną chorobą, a żeby dostać się na leczenie IMMUNOGLOBULINAMI na kasę chorych potrzebne są miesiące! Bez gwarancji że ktoś podejmie się takiego leczenia.

Ostatni atak padaczki doporowadzil Tymka do stanu Status Epilepticus, który jest zagrożeniem życia jak samo autoimmunologiczne zapalenie mózgu 😭Nie mamy już czasu!

Chcemy zacząć terapię podawania Immunglobulin dożylnie najszybciej jak się da! Klinika w Gdańsku (834 km od Hanoweru) jest w stanie nam pomóc! Czeka nas 6-7 wlewów koszt jednego to ok. 30 TYSIĘCY złotych 😔 dochodzą jeszcze koszty badań, podróży i pobytów w Gdańsku co miesiąc przez ponad pół roku, leki, suplementy, specjalistyczna dieta.

Jestem załamana, serce pęka 💔 ale musimy zacząć działać! NIE PODAWAŁAM się przez 4 LATA , prywatnie diagnozując dziecko.

Zakładam zbiórki i szukam wsparcia w fundacjach, proszę każdego z Was o pomoc 🙏 Tymon zasłużył na długie życie w zdrowiu! Ponad 200 000 tysięcy złotych! Tyle musimy zdobyć na LEK w tym roku, który daje nam wiele nadzieii i szansę na w miarę normalne życie. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Marzena Frączak - awatar

  Marzena Frączak

  12.05.2022
  12.05.2022

  Dużo zdrówka, wiary i wytrwałości 😘

  • Dar Kaa - awatar

   Dar Kaa - Organizator zbiórki

   12.05.2022
   12.05.2022

   🍀 Dziękujemy pięknie ❤️✌️🎶 ściskamy 😘

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.03.2022
  16.03.2022

  Walczcie! Trzymam kciuki!

 • Pawel i Aleksandra Stachewicz - awatar

  Pawel i Aleksandra Stachewicz

  24.02.2022
  24.02.2022

  Nigdy sie nie poddawajcie

  • Dar Kaa - awatar

   Dar Kaa - Organizator zbiórki

   01.03.2022
   01.03.2022

   Wielkie dzięki 🍀❤️🍀 nie mamy zamiaru! Wspaniali jesteście 💚

8 286 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 96 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dar Kaa - awatar

Dar Kaa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 96

Marcin Smoczyński - awatar
Marcin Smoczyński
20
Katarzyna Kosowski - awatar
Katarzyna Kosowski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80
Renata Warzecha - awatar
Renata Warzecha
100
Paulina Machola-Przywara - awatar
Paulina Machola-Przywara
50
Gosia - awatar
Gosia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Tomasz 'Bromash' Brol - awatar
Tomasz 'Bromash' Brol
100
Poger - awatar
Poger
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij