Zbiórka Zakup sprzętu dla ratowników. - miniaturka zdjęcia

Zakup sprzętu dla ratowników. Jak założyć taką zbiórkę?

Zakup sprzętu dla ratowników.

3 532 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 74 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Artur Jabłoński - awatar

Artur Jabłoński

Organizator zbiórki

Celem niniejszej zrzutki jest wsparcie działań Fundacji Wsparcie 112 oraz statusowej Społecznej Grupy Ratowniczo - Poszukiwawczej LEGION GERARDA i pomoc w zakupie specjalistycznego sprzętu, pozwalającego skuteczniej ratować ludzkie życie.

Każdego roku na terenie całego kraju zgłoszonych zostaje ok. 20 tys. zaginięć osób. Przerażający jest fakt, że liczba ta wciąż wzrasta. Aby poszukiwania zaginionych były skuteczne i efektywne, tzn. kończyły się odnalezieniem żywej osoby, należy podjąć je jak najszybciej. Dlatego w trakcie poszukiwań często wykorzystywane są specjalne grupy poszukiwawczo-ratownicze, które są szkolone dokładnie do tego typu działań.

Myśląc o ratowaniu ludzkiego zdrowia i życia, stworzyliśmy Fundację WSPARCIE112 . Naszą pasją jest ratowanie życia. Bez względu na sytuację i panujące warunki zawsze jesteśmy gotowi do działania. Lecz same dobre chęci nie wystarczą, dlatego My wolontariusze z Fundacji Wsparcie 112 prosimy o wsparcie finansowe na doposażenie Naszej Grupy Ratowniczo – Poszukiwawczej "Legion Gerarda". Potrzebujemy specjalistycznego sprzętu niezbędnego do prowadzenia działań poszukiwawczo-ratowniczych w trudnym terenie m. in. urządzeń GPS, radiostacji, toreb medycznych, desek ratunkowych oraz wielu innych „gadżetów” ratowniczo-medycznych.

Liczy się każda złotówka, która na pewno zostanie wydana z pożytkiem. Nawet najmniejszy gest dobrej woli jest cenny i może pomóc komuś uratować życie.

Bardzo duży nacisk kładziemy na profilaktykę bezpiecznego zachowania, dlatego też przeprowadzamy liczne prelekcje, zwłaszcza dla dzieci i młodzieży dotyczące bezpiecznego zachowania w terenie oraz udzielania pierwszej pomocy. Dlatego prosimy - jeśli to czytasz i nie jest Ci obojętne ratowanie życia ludzkiego - to wrzuć do naszego koszyka chociaż złotówkę. To nic nie boli, a może komuś uratować życie! 

Pomóż Nam, abyśmy My mogli kiedyś pomóc Tobie.

Dotychczas nasze działania wsparły m.in. takie firmy jak Cellfast, REMONDIS KROeko czy LO-STARK, TotalTurbo, Nadleśnictwo Brzozów oraz Nadleśnictwo Strzyżów ,współpracujemy również z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie, która przekazała nam Fiata Ducato na cele statusowe naszej grupy.

PS: Więcej na nasz temat oraz o działaniach jakie podejmujemy znajdziecie na naszym fanpage: www.facebook.com/LegionGerarda 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Julia Krupska - awatar

    Julia Krupska

    30.01.2021
    30.01.2021

    Wspaniała Ekipa! Działajcie!

3 532 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 74 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Artur Jabłoński - awatar

Artur Jabłoński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 74

Ania - awatar
Ania
20
Ania - awatar
Ania
20
Ania - awatar
Ania
20
Ania - awatar
Ania
20
Ania - awatar
Ania
20
Ania - awatar
Ania
20
Lucyna - awatar
Lucyna
50
Ania - awatar
Ania
20
Lucyna - awatar
Lucyna
50
Ania - awatar
Ania
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij