Zbiórka Zbiórka na leki ratujące Astona - zdjęcie główne

Zbiórka na leki ratujące Astona

4 769 zł z 3 300 zł (Cel)
Wpłaciły 93 osoby

To jest zbiórka ostatniej szansy dla Astona. Jej cel to wykupienie kuracji na 3 miesiące dla chłopaka.  Leków bez których nie ma wielkich szans. Zakończenie jej sukcesem będzie dla nas bardzo trudne, bo kwota jest duża. Ale nie chcemy się poddawać...

Nasz Aston wciąż walczy z niedokrwistością, dlatego leczymy i praktycznie co dwa dni kontrolujemy wyniki krwi. 

Dodatkowo odbyliśmy konsultację onkologiczną u dra Jagielskiego (w schronisku nasz senior miał operację guza na przewodzie pokarmowym). Aston cierpi na nowotwór podścieliskowy przewodu pokarmowego (GIST) - stan jest poważny, ale na razie nie tragiczny – w każdym razie my się łatwo nie poddamy. To złośliwy nowotwór, ale o powolnym przebiegu – wyleczyć się nie da, jednak można hamować jego rozwój farmakologicznie, co dawałoby naszemu seniorowi całkiem niezłą perspektywę czasową, jeśli zażegnamy wszystkie inne kłopoty (anemia i słabe wchłanianie). Jeżeli leczenie się powiedzie Aston ma możliwość pożyć jeszcze w całkowitym  komforcie i bez bólu. 

Niestety kuracja specjalistycznym lekiem kosztuje 750 - 800 zł miesięcznie!, a do tego dochodzą inne leki (np.: Cardisure i Venter) oraz niezbędne w takim wypadku: częste badania kontrolne, dopóki stan się nie ustabilizuje. Na tym etapie koszty utrzymania Astona oscylują więc na poziomie ok. 1300 - 1500 zł/miesięcznie (bez uwzględniania karmy).  

Dlatego po raz kolejny prosimy Was o pomoc. Aston to uroczy psiak ma ogromną wolę życia.

Jesteśmy świadomi, że zebranie takiej kwoty nie będzie łatwe, ale chcemy próbować, chcemy powalczyć, kto wie? Może los się uśmiechnie do Astona...

Zgłosił się już do nas jeden darczyńca, który deklaruje wpłaty na poziomie 200-300 zł przez kilka miesięcy. Może dołączą do niego inni?

Komentarze


 • Agnieszka Ochal - awatar

  Agnieszka Ochal

  11.07.19
  11.07.19

  Pomoc dla Astona Licytacja - Agnieszka Och

 • Magdalena Magda - awatar

  Magdalena Magda

  10.07.19
  10.07.19

  Zdrowiej psinko :)

  • Fundacja Amstaff Azyl - awatar

   Fundacja Amstaff Azyl - Organizator zbiórki

   19.07.19
   19.07.19

   Dziękujemy!

 • Patrycja Małkiewicz - awatar

  Patrycja Małkiewicz

  09.07.19
  09.07.19

  Zdrowia trzymamy łapki ❤️❤️❤️

  • Fundacja Amstaff Azyl - awatar

   Fundacja Amstaff Azyl - Organizator zbiórki

   19.07.19
   19.07.19

   Dziękujemy!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.07.19
  06.07.19

  Powodzenia! Zdrówka dla psiaka!

  • Fundacja Amstaff Azyl - awatar

   Fundacja Amstaff Azyl - Organizator zbiórki

   19.07.19
   19.07.19

   Dziękujemy pięknie!

4 769 zł z 3 300 zł (Cel)
Wpłaciły 93 osoby

Wpłaty: 93

Agnieszka Baran - awatar
Agnieszka Baran
15
Grzegorz Wojniusz - awatar
Grzegorz Wojniusz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewelina EVE Kuźnik - awatar
Ewelina EVE Kuźnik
50
Falba Magdalena - awatar
Falba Magdalena
57
Dorota Polak - awatar
Dorota Polak
50
Danuta Przygucka - awatar
Danuta Przygucka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kamila Stępień - awatar
Kamila Stępień
50
Agnieszka Siwak - awatar
Agnieszka Siwak
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij