Zbiórka Lepsze jutro Dorotki - miniaturka zdjęcia

Lepsze jutro Dorotki

Zbiórka Lepsze jutro Dorotki - zdjęcie główne

Lepsze jutro Dorotki

49 281 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 528 osób
Wpłać teraz
 
Krzysiek Nowak - awatar

Krzysiek Nowak

Organizator zbiórki

Hej, nazywam się Dorotka ❤️

Urodziłam się z Rozszczepem kręgosłupa i poruszam się na wózku inwalidzkim obecnie. Moje nóżki w ogóle się nie mnie nie słuchają. Aby myśleć o jak najbardziej samodzielnej przyszłości potrzebuje regularnej rehabilitacji, korzystania z każdej możliwej opcji poprawy swojego zdrowia. To wszystko jest bardzo kosztowne i bez państwa wsparcia nie poradzę sobie sama. 

Każde udostępnienie, każda wpłacona złotówka to dla nas ogromne możliwości w Dorotkowej przygodzie  :) 

Do tej pory udało nam się uzbierać 40 tysięcy złotych na aparat RGO za co z całego serca dziękujemy ❤️

Na chwilę obecną skupiamy się na zbieraniu środków na rehabilitację oraz turnusy rehabilitacyjne ( koszt jednego przekracza 5 tysięcy złotych a jeździmy około 4 razy w roku) 

Za każdą pomoc bardzo dziękujemy i prosimy o dalsze wsparcie ❤️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Krzysiek Nowak - awatar

  Krzysiek Nowak

  13.06.19
  13.06.19

  Otrzymaliśmy dziś kosztorys sprzętu RGO dla Dorotki.... Prawie 39 tysięcy co łącznie z kosztami związanymi z operacją daje 70 000 zł.... Bez państwa pomocy nie damy rady zebrać tej kwoty... Wierzę, że wspólnie damy radę zebrać pieniążki i za jakiś czas podziwiać jak Dorotka stawia swoje wymarzone kroki <3

  Zdjęcie aktualizacji 32 855

Komentarze


 • Ewa dyszka - awatar

  Ewa dyszka

  15.11.20
  15.11.20

  Tak trzymaj Dorotko ♥️🥰♥️

 • Anna Stawinoga - awatar

  Anna Stawinoga

  13.11.20
  13.11.20

  😘

 • Anna Ścigacz - awatar

  Anna Ścigacz

  26.08.19
  26.08.19

  Sukienka

 • Justyna Gutkowska - awatar

  Justyna Gutkowska

  12.08.19
  12.08.19

  kosmetyki Avon

 • Justyna Gutkowska - awatar

  Justyna Gutkowska

  04.08.19
  04.08.19

  perfumy dla niej dla niego :)

49 281 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 528 osób
Wpłać teraz
 
Krzysiek Nowak - awatar

Krzysiek Nowak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 528

ŁukaszKochaniec - awatar
ŁukaszKochaniec
150
Paulina Przybyłka - awatar
Paulina Przybyłka
30
Natalia Kuroń - awatar
Natalia Kuroń
60
Agata Majchrzak - awatar
Agata Majchrzak
200
Daniel Wałowski - awatar
Daniel Wałowski
50
Irena Stochła - awatar
Irena Stochła
25
Justyna W. M. - awatar
Justyna W. M.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Paweł Kędzierski - awatar
Paweł Kędzierski
150
Angelika Śleszynska - awatar
Angelika Śleszynska
23

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij