Zbiórka Leyla ma problemy z okiem! - zdjęcie główne

Leyla ma problemy z okiem!

1 285 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Leyla to pies zabrany ze schroniska do dt w bardzo złym stanie zdrowia fizycznego i psychicznego. Leyla urodziła w schronisku szczeniaki, które zostały jej zabrane i uspone. Dostała stanu apalnego gruczołów mlekowych, miała prawie 42 stopnie gorączki. Przeszła leczenie. po mału uczyła sie ufać człowiekowi. Ostatnio została wysterylizowana, jak się okazuje w ostatniej chwili, bo rozwijalo się ropomacicze. Dziewczyna nie ma nawet 1,5 roku a już tyle przeszła. Potem okazało się, że ze schroniska przyniosła lamblie. Przeszła leczenie.  Wydawałoby się, że juz bedzie dobrze. Niestety, pomimo, że karmię ją dwa razy dziennie dosć energetyczną karmą, Leyla chudnie i wychodzi jej siersć garsciam. Dlatego prosze was o pomoc w przeprowadzeniu badań szczegółowych. Myslę, że będzie potrzebowała też dobrej karmy. Chciałabym do adopcji oddać zdrowego psa. Po tym co przeszła, Leyla zasługuje na wszystko, co najleprze. POMOCY!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • FUNDACJA TYMCZASOWA KANAPA - awatar

  FUNDACJA TYMCZASOWA KANAPA

  21.01.2018
  21.01.2018

  Wczoraj bylismy z Leyla u okulisty ponownie usunąć rzęski, które wyrastają od srodka powieki drażniąc oko i sprawiając ból. Najlepszym roziwązaniem jest zabieg mrożenia w całkowitym znieczuleniu, ale brakuje nan na to pieniędzy. Prosimy o pomoc. Mam y nadzieję, że po tym zabiegu ktos w końcu ja adoptuje. To jest naprawdę piekny pies.

  Zdjęcie aktualizacji 11 172

Komentarze


 • Beata G-F - awatar

  Beata G-F

  18.05.2018
  18.05.2018

  pozdrawiam

  • FUNDACJA TYMCZASOWA KANAPA - awatar

   FUNDACJA TYMCZASOWA KANAPA - Organizator zbiórki

   18.05.2018
   18.05.2018

   Ja również pozdrawiam. Dziękuję.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.01.2018
  19.01.2018

  :)

 • Anna - awatar

  Anna

  18.01.2018
  18.01.2018

  Niech się oczko szybko goi, moje biedne Serduszko

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.11.2017
  29.11.2017

  Jedna tubka zafundowana :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.10.2017
  09.10.2017

  Zdrowka, Leyla! Na pewno znajdziesz dobry dom.

1 285 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 26

Beata G-F - awatar
Beata G-F
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paulina Hoppel - awatar
Paulina Hoppel
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Aneta Tomaszewska - awatar
Aneta Tomaszewska
10
Anna Kasaraba - awatar
Anna Kasaraba
5
Anna - awatar
Anna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
Barbara - awatar
Barbara
20
Ewa O. - awatar
Ewa O.
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij