Zbiórka Każdy dzień jest zwycięstwem! - miniaturka zdjęcia

Każdy dzień jest zwycięstwem!

W maju 2017 r. zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy trzustki. Niezbędna była jak najszybsza operacja. W czasie zabiegu okazało się, że guz jest nieoperacyjny. Jedynym możliwym leczeniem było zastosowanie chemii i naświetlania.
Postanowiłam walczyć.
    Po paru miesiącach ciężkiej kuracji zlecono badanie kontrolne TK.
Wynik był bardzo zły. Okazało się, że chemia nie zadziałała, guz się powiększył.
    Świat mi się zawalił. Wcześniej wszystko działo się bardzo szybko, bez zastanowienia podejmowałam leczenie zaproponowane przez lekarzy, wierząc w powodzenie.  Dopiero teraz doszły do mnie myśli, że już nie ma ratunku. Jedynie dzięki rodzinie i znajomym mogłam na nowo odnaleźć motywację do walki z chorobą.

    Moi najbliżsi od początku są ze mną i mnie wspierają. Najwięcej radości chęci do życia dostarcza mi mój wnuczek. Kocham go całym sercem. To on wprowadza radość i pogodę ducha w moje życie. I to właśnie on jest głównym powodem, aby walczyć z chorobą. Chciałabym uczestniczyć w jego dorastaniu, obserwować jego rozwój, słyszeć jego pierwsze słówka.
    Bardzo kosztowna operacja metodą NanoKnife jest ostatnią ,,deską ratunku” i daje mi duże nadzieje na wyleczenie oraz na dalsze bycie ze swoją rodziną. Taki wydatek przerasta nasze możliwości finansowe, dlatego proszę Was o wsparcie.

    Kiedy człowiek znajdzie się w stanie zagrożenia życia, każdy przeżyty dzień jest małym zwycięstwem.

Dziękuję,
Lidia

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij