Adopciaki Kwidzyn - awatar

Adopciaki Kwidzyn

Organizator zbiórki

Psotka ma podono 8 lat, powinna radośnie biegać i machać ogonkiem, a nie ma w niej zupełnie zycia. Wyglada i zachowuje sie jak stary pies, a zwisający z jej brzucha ogromny guz jest dla niej niesamowitym ciężarem. Właściciele nie zadbali o jej zdrowie, nie stać ich na to. Nie mogliśmy pozostawić małej bez pomocy i zabraliśmy ją do weterynarza. Już w trakcie transportu wiedzieliśmy, że nie jest z nią dobrze gdyż była słaba i czuć było od niej zapach ropy. Niestety potwierdziły się nasze przypuszczenia. Poza ogromnym guzem wterynarz stwierdził ropomacicze. Niestety Psotka na razie nie kwalifikowała się do zabiegu operacyjnego z powodu  złego stanu ogólnego spowodowanego toksemią. Była bardzo odwodniona i wycieńczona, miała też wysoką temperaturę. Musieliśmy pozostawić ją w przychodni weteryneryjnej w celu podania leków i kroplówek aby ją wzmocnić. Zabieg operacyjny trzeba wykonac jak najszybciej i planowany jest na 21.05.2018 r., mamy nadzieję, że Psotka będzie już na tyle silna aby można było go przeprowadzić.


Wstępna diagnoza wykazała też , że Psotka nie widzi, na główce ma zagojone już rany, być może powstałe w wyniku potrącenia przez samochód, o którym opowiadał właściciel. Nie wiemy też czy jej chwiejny chód spowodowany jest osłabieniem, czy może też związany z wcześniejszym urazem głowy. Poza usunięciem guza i narządów rodnych Psotka będzie wymagała zdiagnozowania w związku ze ślepotą.


Jesteśmy osobami prywatnymi, wolontariuszami, którzy starają się pomagać zwierzętom w potrzebie, niestety nie posiadamy na to środków. Koszty związane z pobytem Psotki w przychodni weterynaryjnej, podania leków, wykonania badań, zabiegu oraz dalszej diagnostyki będą wysokie dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie, abyśmy mogli opłacić faktury za leczenie Psotki. Marzymy o tym, że z Waszą pomocą Psotka wyzdrowieje i będzie się cieszyć życiem. Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy wzruszeni historią Psotki zechcą właśnie jej pomóc.

Wybierz kwotę

Aktualności

 • Adopciaki Kwidzyn - awatar

  Adopciaki Kwidzyn

  27.06.18
  27.06.18

  Psotka przebywa w domu tymczasowym u Moniki. Z całego serca dziękujemy za opiekę nad nią. Malutka otrzymała pakiet szczepień, została tez odrobaczona. W załączeniu faktura. Szukamy dla Psotki kochającego i odpowiedzialnego domu. Takiego, który otoczy ja opieką i w którym będzie czuła się bezpiecznie.

Komentarze

 • Panna Anna - awatar

  Panna Anna

  24.05.18
  24.05.18

  Zdrówka maleńka :*

Adopciaki Kwidzyn - awatar

Adopciaki Kwidzyn

Organizator zbiórki

Wpłaty - 24

Panna Anna - awatar
10
Panna Anna
Panna Anna - awatar
50
Panna Anna
Joanna - awatar
20
Joanna
Paula - awatar
50
Paula
Barbara - awatar
20
Barbara
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Joanna Wilhelm - awatar
20
Joanna Wilhelm
Krzysiek - awatar
100
Krzysiek
Monika Król - awatar
20
Monika Król

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.