Zbiórka Ratownicy potrzebują pomocy - zdjęcie główne

Ratownicy potrzebują pomocy

26 426 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 562 osoby
Wpłać teraz
 
Marcin Zalewski - awatar

Marcin Zalewski

Organizator zbiórki

Zbieramy fundusze na pomoc na zakup Namiotów Medycznych oraz  środków dla wszystkich Medyków oraz DPSow  .  LETS HELP  WITH  BRICKS !!  MEDICAL RESCUERS  still need  our HELP . There  is great power in us  people .Wspieramy jak możemy, nie ustajemy w aktywności pomimo kwarantanny. Potrzebna pomoc  na podstawowe rzeczy takie jak: maski , fartuchy , rękawiczki jednorazowe ,przyłbice oraz sprzęt do dezynfekcji karetek pogotowia ratunkowego a potrzeba tego naprawde bardzo dużej ilości  dla tych, którzy teraz są na pierwszej linii frontu - Lekarzy, medyków, ratowników medycznych 👩‍🔬👨‍🔬👩‍⚕️👨‍⚕️🚑  Można wpłacać dowolne cegiełki. Nie jest tajemnicą jak wymagający jest na ten czas, stan naszej służby zdrowia. Pomagając Ratownikom Medycznym , pomagamy sobie nawzajem 🤝 Udostępniajcie. #pomoc #koronavirus #zostanwdomu #pomagam #kwarntanna

Jak widać w całym kraju brakuje wszystkiego, masek, rękawiczek, fartuchów itd. Dlatego  jako społeczeństwo Polskie pomóżmy  tym naszym bohaterom którzy przez 24h praktycznie bez żadnego odpoczynku i  z dużym narażaniem siebie  walczą z epidemią CORONAVIRUSA . Nie  mówmy  na ulicach jako sie nieraz słyszy że ratownicy medyczni i inni medycy są nosicielami wirusa i to oni  nas zarażają NIE!! to właśnie oni nam chcą pomóc i musimy też pokazać że my ludzie też jesteśmy takimi ratownikami którzy potrafią się zmobilizować i pomagać. dlatego apel do was wszystkich zjednoczmy siły  a damy rade  zapobiec wielkiej epidemii, ale bez pomocy służb medycznych i podstawowych rzeczy których teraz brakuje w każdym szpitalu, karetce pogotowia  nie wygramy z koronawirusem i jego rozprzestrzenianiu sie.

 Bądzmy jak Ratownicy i walczmy z tym wszyscy.

 Kontakt  telefoniczny z organizatorem

Marcin Zalewski +48886174081

lub e-mail [email protected]

Prześlij opinię


Historia  


Zapisane


Społeczność  Ratownictwo Medyczne, Pielęgniarstwo, Obywatelski Brzeg Dolny , Urząd Miejski w Wołowie , Miasto Brzeg Dolny

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Marcin Zalewski - awatar

  Marcin Zalewski

  24.04.20
  24.04.20

  Po raz kolejny pokazaliśmy że potrafimy się zmotywować w naszej akcji Pomoc dla medyka i w miarę możliwości i funduszy zbieranych na akcji jesteśmy w stanie pomagać Medykom. Pomagamy dalej bo bez naszej pomocy i ludzi o dobrych sercach nie damy rady uzbierać tych środków na POMOC DLA MEDYKÓW

  Zdjęcie aktualizacji 48 334

Komentarze


 • Piotr Materna MEBLE - awatar

  Piotr Materna MEBLE

  04.12.20
  04.12.20

  Wspaniała akcja , oby tylko nie upolityczniła się !!!!

 • Dorota Strzechowska - awatar

  Dorota Strzechowska

  23.11.20
  23.11.20

  Trzymajcie się! Pozdrawiam.

 • Renata Williams - awatar

  Renata Williams

  23.11.20
  23.11.20

  Covid to wielkie wyzwanie... trzeba pomóc tym którzy pomagają nam.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.11.20
  18.11.20

  Mam nadzieję ze choć mały datek to doda ci sil i wytrwałości w Twojej trudnej pracy.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.11.20
  08.11.20

  Pomóżmy ratownikom! Każda złotówka na wagę życia. Może za chwilę naszego!

26 426 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 562 osoby
Wpłać teraz
 
Marcin Zalewski - awatar

Marcin Zalewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 562

Magdalena Szczepańska - awatar
Magdalena Szczepańska
3
Iwona - awatar
Iwona
5
Jan Szuścik - awatar
Jan Szuścik
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dot Remkowska - awatar
Dot Remkowska
50
Marta Rosinska - awatar
Marta Rosinska
49
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Barbara Gredecka - awatar
Barbara Gredecka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij