Zbiórka Pomóżmy RATOWNIKOM MEDYCZNYM - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy RATOWNIKOM MEDYCZNYM

Zbiórka Pomóżmy RATOWNIKOM MEDYCZNYM - zdjęcie główne

Pomóżmy RATOWNIKOM MEDYCZNYM

4 191 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 82 osoby
Wpłać teraz
 
Marcin Zalewski - awatar

Marcin Zalewski

Organizator zbiórki

Zbieramy fundusze na pomoc na zakup środków dla wszystkich Medyków .  LETS HELP  WITH  BRICKS !!  MEDICAL RESCUERS  still need  our HELP . There  is great power in us  people .Wspieramy jak możemy, nie ustajemy w aktywności pomimo kwarantanny. Potrzebna pomoc  na podstawowe rzeczy takie jak: maski , fartuchy , rękawiczki jednorazowe ,przyłbice oraz sprzęt do dezynfekcji karetek pogotowia ratunkowego a potrzeba tego naprawde bardzo dużej ilości  dla tych, którzy teraz są na pierwszej linii frontu - Lekarzy, medyków, ratowników medycznych 👩‍🔬👨‍🔬👩‍⚕️👨‍⚕️🚑  Można wpłacać dowolne cegiełki. Nie jest tajemnicą jak wymagający jest na ten czas, stan naszej służby zdrowia. Pomagając Ratownikom Medycznym , pomagamy sobie nawzajem 🤝 Udostępniajcie. #pomoc #koronavirus #zostanwdomu #pomagam #kwarntanna

Jak widać w całym kraju brakuje wszystkiego, masek, rękawiczek, fartuchów itd. Dlatego  jako społeczeństwo Polskie pomóżmy  tym naszym bohaterom którzy przez 24h praktycznie bez żadnego odpoczynku i  z dużym narażaniem siebie  walczą z epidemią CORONAVIRUSA . Nie  mówmy  na ulicach jako sie nieraz słyszy że ratownicy medyczni i inni medycy są nosicielami wirusa i to oni  nas zarażają NIE!! to właśnie oni nam chcą pomóc i musimy też pokazać że my ludzie też jesteśmy takimi ratownikami którzy potrafią się zmobilizować i pomagać. dlatego apel do was wszystkich zjednoczmy siły  a damy rade  zapobiec wielkiej epidemii, ale bez pomocy służb medycznych i podstawowych rzeczy których teraz brakuje w każdym szpitalu, karetce pogotowia  nie wygramy z koronawirusem i jego rozprzestrzenianiu sie.

 Bądzmy jak Ratownicy i walczmy z tym wszyscy.

 Kontakt  telefoniczny z organizatorem

Marcin Zalewski +48886174081

lub e-mail [email protected]

Prześlij opinię


Historia  


Zapisane


Społeczność  Ratownictwo Medyczne, Pielęgniarstwo, Obywatelski Brzeg Dolny , Urząd Miejski w Wołowie , Miasto Brzeg Dolny

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Marcin Zalewski - awatar

  Marcin Zalewski

  24.04.20
  24.04.20

  Po raz kolejny pokazaliśmy że potrafimy się zmotywować w naszej akcji Pomoc dla medyka i w miarę możliwości i funduszy zbieranych na akcji jesteśmy w stanie pomagać Medykom. Pomagamy dalej bo bez naszej pomocy i ludzi o dobrych sercach nie damy rady uzbierać tych środków na POMOC DLA MEDYKÓW

  Zdjęcie aktualizacji 48 334

Komentarze


 • Grzegorz - awatar

  Grzegorz

  16.08.20
  16.08.20

  Myślę, że się przyda :)

 • Patii - awatar

  Patii

  27.05.20
  27.05.20

  ♥️♥️♥️

 • Maria Lis - awatar

  Maria Lis

  18.04.20
  18.04.20

  Wspierajmy sie nawzajem w tym trudnym czasie ❣

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.03.20
  31.03.20

  Bądźmy razem w tym trudnym dla nasz okresie.

4 191 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 82 osoby
Wpłać teraz
 
Marcin Zalewski - awatar

Marcin Zalewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 82

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ola Więckowska - awatar
Ola Więckowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Lewandowski Krzysztof - awatar
Lewandowski Krzysztof
110
Jakub Karpiel - awatar
Jakub Karpiel
320
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Grzegorz - awatar
Grzegorz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij