Zbiórka Zbiórka na wózek elektryczny - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na wózek elektryczny

Łukasz Pietrasz - awatar

Łukasz Pietrasz

Organizator zbiórki

Mam na imię Łukasz, urodziłem się 30 czerwca 1980 roku i od urodzenia jestem chory na przepuklinę oponowo-rdzeniową. W związku z uszkodzeniem rdzenia kręgowego poruszam się na wózku inwalidzkim, co niesie ze sobą wiele niedogodności w postaci problemów z pokonywaniem schodów, progów innych barier architektonicznych. 

Najpilniejszą potrzebą jest dla mnie posiadanie elektrycznego wózka inwalidzkiego, który pozwoli mi na swobodniejsze poruszanie się w przestrzeni miejskiej, jak i poza nią. 

Z uwagi na niepełnosprawność i ogólny stan zdrowia mam problemy ze znalezieniem pracy. Proszę o wsparcie finansowe, którego owoce pozwolą mi na zrealizowanie pragnienia w postaci zakupu elektrycznego wózka inwalidzkiego, jak i sprawią, że moje życie stanie się bardziej kolorowe przez możliwość wyjścia z domu do pracy itp. 

Mimo niepełnosprawności jestem osobą aktywną, a dzięki wsparciu cudownych ludzi, pokonując codziennie bariery architektoniczne i społeczne, zmierzam do celu. Interesuję się światem wirtualnym, a więc i tam można mnie spotkać, porozmawiać ze mną i dowiedzieć się więcej o mnie, moich potrzebach, pragnieniach, jak i tym, w czym ja mogę być pomocny dla innych.

By moje pragnienia doczekały się spełnienia, proszę, wspomóż mnie finansowo.
Z wdzięcznością i podziękowaniem, życzę Ci szczęśliwego życia.
Wybierz kwotę

Łukasz Pietrasz - awatar

Łukasz Pietrasz

Organizator zbiórki

Wpłaty - 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
9
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.