Zbiórka Lukrecja i jej piątka dzieci - zdjęcie główne

Lukrecja i jej piątka dzieci

760 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób w ciągu 13 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 

Lukrecja jest oswojoną kotką, została zauważona przez dobrą ludzką duszę, która zaczęła kotkę dokarmiać i jednocześnie szukać dla niej ratunku. Lukrecja łasiła się do ludzi i zwracała na siebie uwagę. Koteczka trafiła do nas, w lecznicy okazało się, że kotka jest wychudzona, zapchlona ma sporo kleszczy, ale najbardziej nas zaskoczyło, że Lukrecja jest kotką karmiącą. Natychmiastowo kotka została zawieziona na miejsce bytowania i bacznie obserwowana gdzie te swoje dzieci schowała. Szybko okazało się, że całą piątka kryje się w komórce, tak więc  Lukrecja  z piątką swoich kociąt trafili do nas. Przedsatawiamy kocią rodzinkę mamę Lukrecję i dzici: Pączek, Rogalik, Eklerka, Kremówka i Bajaderka :) 

Zarówno Lukrecja jak i jej dziciaki są w pełni oswojone :( dlaczego stały się niechcianymi bezdomnymi kotami nie wiemy, jak trafiły do komórki to już pozostanie tajemnicą... jedno co wiemy chcemy tej szóstce pokazać lepszy świat, w którym ufność do człowieka jest nagradzana miłością i opieką. 

Koszty utrzymania tej kociej rodzinki (dobrej jakości karma, żwirek) oraz profilaktyka (odrobaczenie, szczepienia, sterylizacja Lukrecji) to dla nas ogromne obciążenie. Dlatego będziemy wdzięczni za Wasze wsparcia, bez którego nie moglibyśmy pomóc tym sześciu istotom.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

  KOTYlion z miłości do kotów

  17.05.2022
  17.05.2022

  Lukrecja już jest po zabiegu sterylizacji, piątka maluchów zaczipowani, odrobaczeni za dwa dni zostaną wszyscy zaszczepieni :) Za dotychczasowe wsparcie ogromnie Wam dziękujemy :) nasza rodzinka słodziaków Lukrecja, Pączek, Rogalik, Eklerek, Kremówka oraz Bajaderka serdecznie Was pozdrawiają, dzieki Wam możemy pomóc całej kociej rodzince.

  Zdjęcie aktualizacji 94 901

760 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób w ciągu 13 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 20

Katarzyna Jasińska - awatar
Katarzyna Jasińska
20
Marzena Mazuchowska - awatar
Marzena Mazuchowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Kasia Szymczak-Stark - awatar
Kasia Szymczak-Stark
100
Dominik - awatar
Dominik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Zofia Cienska - awatar
Zofia Cienska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magdalena Nowogórska - awatar
Magdalena Nowogórska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij