Hades zbiera na obrożę Foresto!

130 zł z 100 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Janusz Smoliwąs - awatar

Janusz Smoliwąs

Organizator zbiórki

APEL!!!

Kochani, zwracamy się z prośbą o pomoc do osób, które mają warunki aby wesprzeć lub mogą podarować obrożę przeciwkleszczową Foresto dla dużych psów naszemu podopiecznemu - Hadesowi :)

Hades to stary 13letni pies adoptowany przez nas we wrześniu 2018 roku ze schroniska dla zwierząt w Pile. Spędził 9 długich lat swojego życia jako bezdomny pies czekając w schronisku, ale nikt nigdy nie chciał dać mu szansy i podarować mu domu. Stary, duży, zniszczony życiem, czarny i wzbudzający respekt - a więc miał w sobie wszystkie te cechy, które dyskwalifikowały go i zmniejszyły atrakcyjność przy wyborze psa przez potencjalnych adoptujących. Właśnie dlatego, że był psem nieadopcyjnym trafił do nas i tak oto rozpoczął normalne życie, po raz pierwszy od wielu lat w ciepłym pełnym miłości domu, a nie w zimnej budzie w schronisku. Hades to bardzo miły i wesoły pies, brykający i bawiący się jak szczeniak, a z drugiej strony dostojny i stateczny starszy pan. Bardzo cieszy się z życia, którego od 8 miesięcy uczy się na nowo każdego dnia. 

 Z uwagi na to, że nie jest to jedyne starsze zwierzę po przejściach pod naszą opieką bardzo prosimy o pomoc w zakupie obroży Foresto, ponieważ dla nas to kolejne spore obciążenie budżetu. Będzie to dla nas bardzo duża pomoc, a stara obroża niebawem straci termin.

Za każdą pomoc Hades będzie bardzo wdzięczny!!! :) Z góry wszystkim pięknie dziękujemy :)))

Aktualności


  • Janusz Smoliwąs - awatar

    Janusz Smoliwąs

    24.04.19
    24.04.19

    Pięknie dziękujemy :)))))

130 zł z 100 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Janusz Smoliwąs - awatar

Janusz Smoliwąs

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dominika - awatar
Dominika
100
Klaudia - awatar
Klaudia
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij