Zbiórka Pomoc dla Dawida po wypadku - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Dawida po wypadku

Zbiórka Pomoc dla Dawida po wypadku - zdjęcie główne

Pomoc dla Dawida po wypadku

937 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać teraz
 
Łukasz Bataliński - awatar

Łukasz Bataliński

Organizator zbiórki

Witajcie!

Pan Dawid uległ wypadkowi komunikacyjnemu. Idąc chodnikiem został potrącony przez samochód. Wypadek spowodował 18 letni pijany kierowca. Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Okuninka, gdzie Pan Dawid wyjechał do pracy. Po dwóch przepracowanych dniach stała się ta tragedia! Tragedia ponieważ Pan Dawid przeszedł operacje nogi, barku i czeka na niego długi okres rehabilitacji, powrotu do sprawności. Na chwile obecną stara się chodzić o kulach. 

Pan Dawid mieszka w Hrubieszowie z narzeczoną, która jest w ciąży i 3 letnią córką. Córka jest chorą na padaczkę. Narzeczona nie może podjąć pracy ponieważ jest po przeszczepie szpiku i również jest chora na padaczkę. Obecnie jedyny ich dochód to niecałe 200 zł miesięcznie. Zostali bez środków do życia w domu socjalnym, za który muszą płacić ok. 500 złotych  miesięcznie. 

Pan Dawid potrzebuje waszej pomocy aby mieć na opłaty, jedzenie, utrzymanie dziecka, poprowadzenie ciąży, leki, rehabilitacje, na które będzie musiał dojeżdżać 60 kilometrów!

Do dzisiaj ma niewykupione leki i akcesoria.

Bardzo proszę, pomóżmy tej rodzinie bo nie ma nic gorszego niż bezradność w życiu, szczególnie wtedy gdy dotyka to małe dzieci!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Tina - awatar

    Tina

    15.07.19
    15.07.19

    Powodzenia!

937 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać teraz
 
Łukasz Bataliński - awatar

Łukasz Bataliński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Tina - awatar
Tina
50
Bart Kon - awatar
Bart Kon
50
Katarzyna Rozmus - awatar
Katarzyna Rozmus
100
Robert bakaj - awatar
Robert bakaj
100
Dawid Szadziuk - awatar
Dawid Szadziuk
50
Anonim - awatar
Anonim
20
Katarzyna Nucińska - awatar
Katarzyna Nucińska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij