Zbiórka Łysy Misiu błaga o pomoc! - zdjęcie główne

Łysy Misiu błaga o pomoc!

1 400 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Tragiczny stan Misia jest konsekwencją wielomiesięcznego zaniedbania, ostrego, odpchlego zapalenia skóry. Pies jest przełysiały, ze zgrubiałą skórą i licznymi sączącymi się rankami.Do tego doszła grzybica, która doprowadziła jego uszy do tragicznego stanu. Smród jaki towarzyszy przy jego stanie zdrowia jest nie do opisania. 

 

Taką straszną biedę wypatrzyliśmy przy drodze w jednej z małych miejscowości podczas działań interwencyjnych. Wg przepytywanych ludzi miał kiedyś dom. Niestety właściciel zmarł, a pies przez jakiś czas koczował na cmentarzu... Nie pozwolili mu umrzeć z głodu, ale nic więcej...

Pies został natychmiast przewieziony do kliniki weterynaryjnej i zdiagnozowany. Pierwsze kilka dni musiał przebywać w Klinice weterynaryjnej. Waży ok. 15 kg, a jego wiek lekarze ocenili na ok. 6 lat.

Przed nami długotrwałe leczenie. Pies dostał całą baterię leków w tabletkach i zastrzykach, musi być regularnie kąpany w specjalistycznych szamponach oraz smarowany. Jest pod stałą opieką weterynaryjną.

 

POMAGAJ RAZEM Z NAMI

Możesz pomóc nam w pokryciu kosztów weterynaryjnych oraz kosztów utrzymania odbieranych interwencyjnie zwierząt, przekazując darowiznę na nasze konto.

Każda, nawet najdrobniejsza wpłata, jest bezcenna.

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce
Oddział we Wrocławiu

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • TOZ Wrocław - awatar

  TOZ Wrocław

  16.06.2019
  16.06.2019

  Leczymy się intensywnie (skóra i uszy pięknie się goją) i powoli zaczynamy szukać dobrego domu dla Misia :) Misio okazał się wyjątkowo miłym psem.

  Szybko opanował chodzenie na smyczy, bardzo ładnie dogaduje się z psami i kotami. Chętnie przebywa w domu, uwielbia wylegiwać się na kanapach i fotelach. Jest wpatrzony w człowieka, przytula się i bardzo szybko przywiązuje się do opiekuna. Zaczyna pięknie bawić się z innymi psami. Nie wybrzydza przy jedzeniu, a do tego jest strasznym łasuchem na wszelkiego rodzaju smaczki ;) Pies trzyma czystość w domu, sygnalizuje potrzebę wyjścia na dwór, ładnie jeździ samochodem.

  Na widok opiekuna cieszy się, merdając swoim łysawym ogonkiem. Gdy tylko sierść odrośnie Misio będzie ślicznym psem z dłuższym włosem o wilczastym umaszczeniu z białym krawacikiem pod szyją.

  Zdjęcie aktualizacji 32 970

Komentarze


 • Krowarzywa Wrocław - awatar

  Krowarzywa Wrocław

  04.09.2019
  04.09.2019

  Cześć, przekazujemy wpłatę ze zbiórki na FB 10% dla zwierzaków ‼️ trzymamy 👍 za Misia żeby jak najszybciej doszedł do siebie.

1 400 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 50

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Jakub Kuczera - awatar
Jakub Kuczera
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kasandra Łaniecka - awatar
Kasandra Łaniecka
5
Anula - awatar
Anula
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij