Zbiórka Zakup łusek stabilizujacych AFO - miniaturka zdjęcia

Zakup łusek stabilizujacych AFO

Zbiórka Zakup łusek stabilizujacych AFO - zdjęcie główne

Zakup łusek stabilizujacych AFO

60 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Paulina Wróblewska - awatar

Paulina Wróblewska

Organizator zbiórki

Witam . Jestem mamą 6-cio letniej Julki ., która od urodzenia zmaga się z licznymi problemami zdrowotnymi . Julia urodziła się 30 .12.2011 roku z wada wrodzoną rozszczepem kręgosłupa , wodogłowiem oraz niedowładem kończyn dolnych ze szpotawością. Zaraz po urodzeniu przeszła dwie operacje jedna wczepienie zastawki komorowo-otrzewnowej oraz zaopatrzenie przepukliny oponowo rdzeniowej.  Dodatkowo Julka cierpi na wodonercze obustronne I pęcherz neurogenny , wymaga cewnikowania przerywanego co trzy godziny z przerwą nocną. Julka również nie chodzi . 31.05.2016 przeszła operacje wyprostowania obu stóp w Poznaniu u pana prof. Napiontka operacja ta nie była refundowana pieniażki na ten cel również przekazali darczyńcy . Julia ma problem z równowaga , wymaga ciągłej rehabilitacji . Zbiórka ta pomoże nam w zakupieniu dla córki specjalnych łusek AFO stabilizujących stopy dzięki którym łatwiej będzie Julce się poruszać . Za każdą okazałą pomoc serdecznie dziękujemy . 

www.facebook.com/adamczykjulia/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Paulina Wróblewska - awatar

  Paulina Wróblewska

  13.03.18
  13.03.18

  Rozpoznanie

  Zdjęcie aktualizacji 13 045

60 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Paulina Wróblewska - awatar

Paulina Wróblewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Aleksandra Karstein-Marciniak - awatar
Aleksandra Karstein-Marciniak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij