Zbiórka Zakup łusek stabilizujacych AFO - miniaturka zdjęcia

Zakup łusek stabilizujacych AFO

Zbiórka Zakup łusek stabilizujacych AFO - zdjęcie główne

Zakup łusek stabilizujacych AFO

60 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Paulina Wróblewska - awatar

Paulina Wróblewska

Organizator zbiórki

Witam . Jestem mamą 6-cio letniej Julki ., która od urodzenia zmaga się z licznymi problemami zdrowotnymi . Julia urodziła się 30 .12.2011 roku z wada wrodzoną rozszczepem kręgosłupa , wodogłowiem oraz niedowładem kończyn dolnych ze szpotawością. Zaraz po urodzeniu przeszła dwie operacje jedna wczepienie zastawki komorowo-otrzewnowej oraz zaopatrzenie przepukliny oponowo rdzeniowej.  Dodatkowo Julka cierpi na wodonercze obustronne I pęcherz neurogenny , wymaga cewnikowania przerywanego co trzy godziny z przerwą nocną. Julka również nie chodzi . 31.05.2016 przeszła operacje wyprostowania obu stóp w Poznaniu u pana prof. Napiontka operacja ta nie była refundowana pieniażki na ten cel również przekazali darczyńcy . Julia ma problem z równowaga , wymaga ciągłej rehabilitacji . Zbiórka ta pomoże nam w zakupieniu dla córki specjalnych łusek AFO stabilizujących stopy dzięki którym łatwiej będzie Julce się poruszać . Za każdą okazałą pomoc serdecznie dziękujemy . 

www.facebook.com/adamczykjulia/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Paulina Wróblewska - awatar

  Paulina Wróblewska

  13.03.18
  13.03.18

  Rozpoznanie

  Zdjęcie aktualizacji 13 045

60 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Paulina Wróblewska - awatar

Paulina Wróblewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Aleksandra Karstein-Marciniak - awatar
Aleksandra Karstein-Marciniak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij