Zbiórka Wstyd wyciągać rękę o pomoc - miniaturka zdjęcia

Wstyd wyciągać rękę o pomoc Jak założyć taką zbiórkę?

Wstyd wyciągać rękę o pomoc

52 800 zł  z 55 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 328 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Janina Badzia - awatar

Janina Badzia

Organizator zbiórki

Od 40 lat pomagam zwierzętom mój dom był azylem dla tych niechcianych chorych porzuconych.Leczylam kochałam i nie jednokrotnie zegnalam te nikomu nie potrzebne znalezione potrącenie zwierzęta 😢Teraz błagam Was o pomoc tracę mieszkanie mam zadłużone i to duże 😢Jeśli mogę prosić was i pomoc mam 17 zwierząt 15kotów niektóre z nich specjalnej troski 2 schorowane porzucone niewidome staruszki spaniela jeden z nowotworem kto kocha ten wie że stajemy nieraz przed wyborem ratować leczyć czy uiścić opłaty ja kierowalam się sercem i teraz mogę stracić mieszkanie co będzie z moimi zwierzętami 😭😭Moja choroba i moich podopiecznych przekracza mój niewielki dochód bez pomocny ludzi dobrego serca nie dam rady się podnieść 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Janina Badzia - awatar

  Janina Badzia

  19.07.2022
  19.07.2022

  Serce pęka na ten widok ....jak to moja znajoma zawsze mówi ..ty to każdego zwierzaka byś przygarnęła ,ale całego świata nie zbawisz ....oj gdybym mogła ...gdyby każdy człowiek tak myślał ..nie byłoby tyle bezdomnych zwierząt czy zwierzaków w schroniskach ..gdyby każdy kochał zwierzaki .w każdym domu kotek ,piesek ...wtedy schroniska nie byłby zapełnione ...ale co poradzisz ..można tylko pogadać lub pogdybac... Walczyłam i walczę o każdy dzień 💔 bez nich mój świat nic by nie był wart bo to nasza miłość i pasja trzyma człowieka przy życiu choć jest tak jak moje od urodzenia skazane na porażkę ,z nimi płacze z nimi się cieszę z mini wiem że pomimo cierpienia nie jestem sama,coraz ciężej,brak karmy, leków brak podstawowych rzeczy aby przeżyć kolejny dzień dla mnie i dla nich😭jak zlikwidować to co się robiło przez całe życie jak żyć bez tego co nadaje mu sens😭😭😭

Komentarze


 • Tessa - awatar

  Tessa

  19.07.2022
  19.07.2022

  Pani Janino, drobny grosik ode mnie jak obiecałam. Życzę dużo zdrowia i sił ❤

 • AMRP - awatar

  AMRP

  26.05.2022
  26.05.2022

  przykra sytuacja dla nas wszystkich, dziele się grosikiem i życzę wytrwałości i zdrowia, dobre czasy jeszcze nadejdą ❤️

 • Izabela K. - awatar

  Izabela K.

  04.02.2022
  04.02.2022

  Wszystkiego dobrego. Przede wszystkim zdrowia.

  • Janina Badzia - awatar

   Janina Badzia - Organizator zbiórki

   06.02.2022
   06.02.2022

   Bardzo dziękuję, mam nadzieję że aby trochę uda mi się podreperować zdrowie, muszę walczyć dla moich starowinek

 • Monika F. - awatar

  Monika F.

  03.02.2022
  03.02.2022

  Życzę dużo zdrowia.

  • Janina Badzia - awatar

   Janina Badzia - Organizator zbiórki

   03.02.2022
   03.02.2022

   Dziękuję żeby tylko wyjść z tego chorobska 😢 człowiek się z wiekiem bardziej boi😢😢

 • Renata - awatar

  Renata

  21.12.2021
  21.12.2021

  Wszystkiego dobrego, mimo wszystko. Spokojnych Swiat i dobrego Nowego Roku!!!

52 800 zł  z 55 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 328 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Janina Badzia - awatar

Janina Badzia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 328

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Kuna leśna - awatar
Kuna leśna
18
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Tessa - awatar
Tessa
25
Barbara - awatar
Barbara
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Kuna leśna - awatar
Kuna leśna
12
Arkadiusz Stoszek - awatar
Arkadiusz Stoszek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kuna leśna - awatar
Kuna leśna
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij