Wstyd wyciągać rękę o pomoc

43 634 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 112 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Janina Badzia - awatar

Janina Badzia

Organizator zbiórki

Od 40 lat pomagam zwierzętom mój dom był azylem dla tych niechcianych chorych porzuconych.Leczylam kochałam i nie jednokrotnie zegnalam te nikomu nie potrzebne znalezione potrącenie zwierzęta 😢Teraz błagam Was o pomoc tracę mieszkanie mam zadłużone i to duże 😢Jeśli mogę prosić was i pomoc mam 17 zwierząt 15kotów niektóre z nich specjalnej troski 2 schorowane porzucone niewidome staruszki spaniela jeden z nowotworem kto kocha ten wie że stajemy nieraz przed wyborem ratować leczyć czy uiścić opłaty ja kierowalam się sercem i teraz mogę stracić mieszkanie co będzie z moimi zwierzętami 😭😭Moja choroba i moich podopiecznych przekracza mój niewielki dochód bez pomocny ludzi dobrego serca nie dam rady się podnieść 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Janina Badzia - awatar

  Janina Badzia

  05.06.21
  05.06.21

  https://wspolczesna.pl/znalazl-nocleg-na-grobie-ojca/ar/5651942 Muszę to napisać choć jest mi bardzo wstyd 😢to mój brat którego znalazłam po 45 latach w zakładzie dla upośledzonych umysłowo,tak bardzo chciałam mu pomóc wynagrodzić porzucenie, myślałam że jestem w stanie dać mu szansę i miłość na normalne życie 😢Tylko pół roku było dobrze i życie moje zamieniło się w piekło 😢 dziś wiem że był mądrzejszy odemnie, manipulował ludźmi, ludzie mówią dobro wraca to nie prawda 😢 Gdybym wiedziała co mnie czeka zostawiła bym przeszłość za sobą 😢 Umarł, pochowałam go ale to co mi pozostawił nie życzę najgorszemu wrogowi 😢

  Zdjęcie aktualizacji 69 403

Komentarze


 • Katarzyna P - awatar

  Katarzyna P

  10.06.21
  10.06.21

  Pani Janino proszę się nie poddawać. Jest Pani Wielka. Zdrowia życzę. Pozdrawiam

 • Tessa - awatar

  Tessa

  28.05.21
  28.05.21

  Pani Janino, wiem że jest ciężko ale nie wolno się poddawać. Musi być Pani silna dla siebie i dla nich. Hejterów blokować, zbiórki nie zamykać! Sama sobie Pani nie poradzi. To nie wstyd poprosić o pomoc. Wstydem jest nie pomóc jeśli ma się taką możliwość. Życzę wszystkiego dobrego oraz dużo zdrowia. Mam nadzieję że i dla Pani jeszcze zaświeci słońce. Przytulam ❤

 • Tomek - awatar

  Tomek

  25.05.21
  25.05.21

  Powodzenia proszę Pani. Hejterzy to nic więcej jak banda hipokrytów nie widzących własnych poczynań ;)

  • Janina Badzia - awatar

   Janina Badzia - Organizator zbiórki

   25.05.21
   25.05.21

   Dziękuję Panie Tomku to prawda ale przychodzi taki czas że jesteśmy coraz mniej odporni na takie rzeczy 😢 że każdy zły gest coraz mocniej nas rani 😢 Dziękuję za dobre słowo i pomoc ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.05.21
  22.05.21

  Niech się wstydzą hejterzy, nie Pani. Życzę zdrowia i wytrwałości.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.05.21
  20.05.21

  Kochana Pani Janino, prosić to nie wstyd a odwaga. W piękny sposób pomaga Pani naszym "braciom mniejszym". Dziękuję za zaangażowanie i dobre serce. Życzę pogody ducha i wszystkiego co piękne, bo zasługuje Pani na to.

  • Janina Badzia - awatar

   Janina Badzia - Organizator zbiórki

   24.05.21
   24.05.21

   Z całego serca dziękuję za dobre słowo i pomoc❤️

43 634 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 112 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Janina Badzia - awatar

Janina Badzia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 112

Kistelski - awatar
Kistelski
50
Kasia - awatar
Kasia
20
Wioleta Puszkarewicz - awatar
Wioleta Puszkarewicz
20
Darek - awatar
Darek
60
Iwona - awatar
Iwona
44
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Maciej Ludwig - awatar
Maciej Ludwig
10
Katarzyna P - awatar
Katarzyna P
20
Wanda Galus - awatar
Wanda Galus
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij