Zbiórka Kapsel walczy z rakiem - zdjęcie główne

Kapsel walczy z rakiem

4 597 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 219 osób
Barbara Kowalczyk - awatar

Barbara Kowalczyk

Organizator zbiórki

Błagam każdego o zlitowanie się nad Nami. Nie chcę żeby Kapsel umarł, oprócz niego nie mam nikogo, nawet rodziny. On jest dla mnie wszystkim.  Tylko on mnie kocha 

Nie wyobrażam sobie dnia, w którym spojrzę w jego oczy i będę musiała przyznać, że nie mam już pieniędzy na walkę o niego. Że przegraliśmy, bo nie mam jak opłacić leczenia.

Dwa Miesiące temu u mojego czworonoznego przyjaciela wykryto nowotwór. Są powiększone zagardłowe węzły chłonne, zmieniona śledziona. Od tej pory walczymy z wszystkich sił z rakiem.

Kapsel bo tak na imię ma to moje czworonożne życie zabrane 6 lat temu z schroniska, leży grzecznie, daje się badać, zaglądać,obrócić. Daje sobie zrobić wszystko, jakby wiedział. Siedzę naprzeciwko i w środku umieram, choć staram się nie pęknąć. Musimy kupić jedzenie, inne niż zwykle. Trzeba zmienić dietę, bo przez powiększone węzły chłonne, migdałki i guzy w pyszczku ma problem z jedzeniem suchej karmy. Wykupujemy leki. Jedne, drugie, trzecie. Suplement dla psów w trakcie chemioterapii. Cały czas mam nadzieję, a wszelkie wątpliwości staram się przegonić jak najszybciej. Walczymy od dwóch miesięcy i nadchodzi taki czas, kiedy zaczyna, najzwyczajniej w świecie, brakować pieniędzy. W najbliższym czasie planowana jest operacja usunięcia guzów z pyszczka. Ze względu na kredyt hipoteczny, bank nie udzieli mi już pożyczki. To ten moment, w którym MUSZĘ prosić o pomoc. Nie jest mi łatwo, nawet jest mi trochę wstyd, ale zwyczajnie MUSZĘ. Nie wyobrażam sobie dnia, w którym spojrzę w jego oczy i będę musiała przyznać, że nie mam już pieniędzy na walkę o niego. Że przegraliśmy, bo nie mam jak opłacić leczenia. Proszę o szansę dla niego, bo rokowania są optymistyczne. On ma szansę jeszcze cieszyć się życiem! Robię wszystko, co w mojej mocy. Sprzedam wszystko, co mogę, żeby uzbierać choć na jedną wizytę. Ale bez pomocy osób trzecich nam się nie uda. Dlatego proszę o wsparcie - nawet najmniejsze, symboliczne. Dla Was to jedna złotówka, dla nas to kamień milowy w walce o życie mojego pieska.

Aktualizacje


 • Barbara Kowalczyk - awatar

  Barbara Kowalczyk

  23.12.2021
  23.12.2021

  Prosze Błagam o jeszcze trochę pomocy dla Kapselka. Nadal walczymy dzielnie

Komentarze


 • Iwona Senkowska - awatar

  Iwona Senkowska

  23.12.2021
  23.12.2021

  Pisałam do Pani kilkakrotnie z prośbą o przesłanie badania histopatologicznego oraz kart wizyty oraz operacji. Nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Za to jedynie została zwiększona kwota zbiórki. Na co nie wiadomo. Wpłaciłam Pani pieniądze, bo niedawno sami przechodziliśmy przez kilka operacji usunięcia nowotworu i więm jakie są koszty. Ja jednak na wszystko przedstawiłam faktury. Tutaj nie ma nawet wzmianki nie mówiąc o zdjęciach faktur i wypisów. Z dodanego opisu badania weterynaryjnego nie wynika nic a już na pewno nie to, że psiak ma potwierdzony nowotwor. Bardzo panią proszę o kontakt oraz przedstawienie aktualności z leczenia. W przeciwnym wypadku będę się czuć osoba pokrzywdzona.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.12.2021
  19.12.2021

  Pani Barbaro, nie otrzymujemy zadnych informacji i poświadczeń o wysokości wydatków na psa ani informacji o aktualnym stanie zdrowia... Tylko i wyłącznie ponawiane są prośby o wpłaty i zwiekszana kwota docelowa. Czy jako darczyńcy mozemy prosić o wiecej szczegółów? Gdzie jesteście geograficznie Pani i Kapsel?

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.12.2021
  03.12.2021

  Dużo zdrówka dla Kapsla, nasz pies (również Kapsel) walczy z rakiem juz ponad 3 lata i póki co wygrywa :) dr Jagielski podjął się leczenia Kapsla i tylko dzięki niemu Kapselek jest dzisiaj z nami, dlatego polecam całym sercem. Trzymam kciuki!

 • Karo - awatar

  Karo

  03.12.2021
  03.12.2021

  Wstydem byłoby nie pomóc przyjacielowi. Trzymam kciuki żeby się udało. Jesteś wspaniałym właścicielem i dobrym człowiekiem. Trzymam za was kciuki :)

 • Marcin - awatar

  Marcin

  29.11.2021
  29.11.2021

  Sam miałem sunię chorą na nowotwór, także Kapselek od razu mnie poruszył! Życzę zdrowia i i wytrwałości dla pieska i oby wszystko poszło pomyślnie!

4 597 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 219 osób
Barbara Kowalczyk - awatar

Barbara Kowalczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 219

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Iwona Senkowska - awatar
Iwona Senkowska
1
Paula - awatar
Paula
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wiktoria - awatar
Wiktoria
16
Andrzej Śpiewak - awatar
Andrzej Śpiewak
10
Klaudia - awatar
Klaudia
10
Aleksandra - awatar
Aleksandra
10
Justyna - awatar
Justyna
210
Artur767 - awatar
Artur767
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij