Zbiórka Pomóżcie! Rak odbiera mi apetyt - miniaturka zdjęcia

Pomóżcie! Rak odbiera mi apetyt

Magda żeby żyć potrzebuje bardzo drogiego miesięcznego leczenia – około 8 tysięcy złotych! Otwórzcie swoje SERCA! Wierzę w Was, wierzę, że razem pomożemy Magdzie przez to przejść!

Oto apel Magdy do ludzi wielkiego serca, do Was Kochani!

"Dokładnie dwa lata temu w dzień jak dziś odbyłam nic nie znaczące dla mnie wtedy badanie rutynowe USG jamy brzusznej. Wtedy z niczego nie zdawałam sobie jeszcze sprawy, byłam pewna, że to żart czułam się doskonale i nic mi nie dolegało. Już wtedy na badaniu pojawiła się czarna plama wychodząca z trzustki. Od tego czasu moje życie zmieniło się zawrotnie, bo przecież w wieku 33 lat nikt nie myśli o poważnych chorobach takich jak nowotwór. A jednak rezonans w Klinice- Lublin kolejna diagnoza MSWiA guz 14 cm wychodzący ze ściany żołądka lub trzustki tego nie było jeszcze wiadomo. Wiadomość przekazana na korytarzu tak jak kosz jaj na bazarze – myślimy że to nowotwór, po operacji będzie pani miała chociaż te 6 miesięcy bez tego nawet tyle Pani nie dożyje.
Jak to jest usłyszeć takie słowa, które zapadają w głowie na zawsze? Położyć się i bać się usnąć że nigdy się już nie obudzę? Nie życzę nikomu aby musiał poznać to uczucie, które ja znam doskonale. Tysiące konsultacji, badań, udana operacja i jeden przychylny lekarz w Warszawie-decyzja Niemcy. Dwa lata od tamtej pory – żyję jednak na skraju wyczerpania- sprzedane meble, zadłużone mieszkanie, kredyty rodziny, pożyczki i prośba o pomoc.

Leczenie w Klinice w Niemczech to 7 szczepionek z komórek dendrytycznych każda z nich 20 tys zł. Samo wykonanie szczepionki to 17 tys.

Po 4 dawkach leku remisja – radość i łzy bo nie mamy już czego sprzedać bo to aby kupić lek.Od stycznia decyzja o wprowadzeniu zastrzyków zatrzymujących rozsiew komórek nowotworowych- cena jednego to 370 euro. Muszę przyjmować 4 miesięcznie, operacja i resekcja trzustki to także ścisła dieta, leki od cukrzycy i wspomagające wątrobę, leki wzmacniające bardzo słabą odporność przepisane przez onkologów w Niemczech a to dodatkowe koszty.Bardzo powiększone węzły chłonne choroba znów atakuje dlatego ważne jest aby nie przerywać leczenia. Nie udało mi się uzyskać zielonej karty , która jest dla pacjentów onkologicznych zdiagnozowanych po styczniu 2015 roku więc na wszystkie badania czekam ale w mojej chorobie nie mam zbyt wiele czasu dlatego część badań muszę wykonywać prywatnie.

Koszt miesięcznego leczenia to 8 tys zł.

Mam 35 lat jedyne czego pragnę to chcę żyć dla siebie i moich bliskich bo dopóki jest życie dopóki trwa nadzieja. Dlatego proszę o pomoc bo każdemu z nas mogłaby przytrafić się ta historia, nie jest wstydem prosić, dla mnie jest wstydem się poddać!"

Magdalena Swat

Magda pije również soki noni, które jej bardzo pomagają w codziennym życiu. Jej organizm dzięki tym sokom funkcjonuje o wiele lepiej. I skutki leczenia tez są dla niej łagodniejsze. Celem tej zbiórki jest comiesięczny zakup tych soków. Niestety koszt to ponad 600 złotych i Magdy nie strać na ich zakup. Dlatego bardzo Was prosimy o pomoc ! Dzięki nam Magda żyje dłużej !

Wybierz kwotę

Komentarze

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  09.01.19
  09.01.19

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Anna Gruszczyńska - awatar

  Anna Gruszczyńska

  09.01.19
  09.01.19

  Przytulam i wysyłam siły do walki !Ania

Wpłaty - 53

Lechowicz - awatar
5
Lechowicz
Anonimowy Darczyńca - awatar
6
Anonimowy Darczyńca
www.idzpodprad.pl - awatar
1
www.idzpodprad.pl
Anna Gruszczyńska - awatar
50
Anna Gruszczyńska
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Gosia - awatar
50
Gosia
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Gosia - awatar
20
Gosia
Ewa harvey - awatar
50
Ewa harvey
Katarzyna Czarnecka - awatar
50
Katarzyna Czarnecka

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij