Zbiórka Maja walczy z medulloblastomą - zdjęcie główne

Maja walczy z medulloblastomą

93 226 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 431 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Elżbieta Soja - awatar

Elżbieta Soja

Organizator zbiórki

Kochani,

Jesteśmy rodzicami siedmioletniej Mai. Nasza kochana córeczka niedawno świętowała swoje siódme urodzinki. Był tort, były świeczki, jednak Maja nie mogła zdmuchnąć ich w tym roku, nie mogła także powiedzieć nam o czym marzy...

  Przeczytajcie proszę historię Mai.

Początkowo nic nie wskazywało na poważną chorobę. Maja była pogodnym, pełnym życia i energii dzieckiem. Czas spędzała na zabawie z rówieśnikami. Nasza historia i ciężka walka o zdrowie i życie córeczki rozpoczęła się od porannych wymiotów... Stan Mai pogorszył się do tego stopnia, że 23.05.2020 trafiliśmy na oddział neurochirurgii w Szczecinie. Nie jestem w stanie opisać emocji, jakie nam wówczas towarzyszyły. Na miejscu wykonano Mai niezbędne badania diagnostyczne, które wykazały guza mózgu. Diagnoza powaliła nas rodziców 

z nóg, a nasz świat legł w gruzach. Maja po ciężkiej i długiej operacji trafiła na oddział intensywnej opieki medycznej , gdzie spędziła siedem długich dni. W tym czasie założono jej dren w główce umożliwiający prawidłowy przepływ płynu mózgowo-rdzeniowego. Po opanowaniu sytuacji usłyszeliśmy imię okrutnej choroby- MEDULLOBLASTOMA WHO GIV typ classic. Ta nazwa rozbrzmiewała w naszych uszach przyprawiając o mdłości i niewyobrażalny strach o życie Mai. Dotąd przecież to my rodzice  udostępnialiśmy zbiórki chorych na nowotwory dzieci, a dziś stanęliśmy po drugiej stronie lustra... 

17.06.2020 Maja przeszła zabieg wszczepienia zastawki w główce.

02.07.2020 zostałyśmy przewiezione na Oddział Onkologii Dziecięcej przy

 ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie. Fizycznie na placu boju została Maja i ja - jej mama. Maja przeszła już trzy cykle chemioterapii. Przed nami jeszcze jeden cykl, kilka tygodni radioterapii oraz chemioterapia podtrzymująca. Całe leczenie zostało wstępnie przewidziane na czas około 1,5 roku. 

W chwili obecnej Maja nie chodzi, nie mówi, sama nie przełyka,  dlatego odżywiana jest przez PEG- żywienie dojelitowe. Nasze dziecko wymaga opieki 24h/ dobę. Nasz świat zmienił się o 180 stopni, a najgorsza w tej sytuacji jest bezsilność ,bo sami nie możemy pomóc Mai. Potrzebny jest sztab ludzi specjalistów - lekarze, pielęgniarki, rehabilitanci i neurologopedzi. Proces powrotu Mai do zdrowia jest bardzo długi i kosztowny. Szczególnie zależy nam na rehabilitacji tak ważnej do odzyskania przez Maję podstawowych funkcji. Dlatego z całego serca my rodzice prosimy Was kochani o pomoc, prosimy o finansowe wsparcie, aby Maja mogła odzyskać dzieciństwo i mogła znowu bawić się beztrosko z rówieśnikami. Tak bardzo pragniemy, aby była zdrowa...

 Pragniemy, by znów powiedziała ,, Mamusiu, tatusiu -bardzo Was kocham" Pragniemy, aby na  kolejne urodziny sama zdmuchnęła świeczki z tortu, by wypowiedziała na głos swoje marzenie. Głęboko wierzymy, że ten ciężki dla nas, a przede wszystkim dla Mai czas wkrótce pozostanie jedynie złym wspomnieniem.

 Kochani, prosimy Was o wsparcie finansowe potrzebne na leczenie Mai, na rehabilitację, niezbędny sprzęt rehabilitacyjny, turnusy rehabilitacyjne. Będziemy niezmiernie i dozgonnie wdzięczni za okazaną pomoc, za udostępnienie zbiórki dla naszej córeczki i za wpłacenie każdej złotówki. Bez  Waszej pomocy kochani nie poradzimy sobie i będziemy skazani na porażkę. Błagamy o pomoc! 

                                                                                                                Rodzice Mai

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Elżbieta Soja - awatar

  Elżbieta Soja

  27.06.21
  27.06.21

  Maja zakończyła 4 cykle chemioterapii z dobrą tolerancją. 22.10.2020r. rozpoczęła 6 tygodniową radioterapię 33 naświetlania. Niestety w grudniu musiano przerwać terapię gdyż wyniki nie pozwalały na dalsze leczenie. W styczniu Maja dokończyła radioterapię.

  Zdjęcie aktualizacji 70 495

Komentarze


 • AniaMi - awatar

  AniaMi

  27.07.21
  27.07.21

  zdrowka

 • AniaMi Dni dlugie jak lata - awatar

  AniaMi Dni dlugie jak lata

  27.07.21
  27.07.21

  zdrowka

 • Agnieszka Staszewska licytacja, zdrówka dla ciebie Maju slonce - awatar

  Agnieszka Staszewska licytacja, zdrówka dla ciebie Maju slonce

  25.07.21
  25.07.21

  Zdrówka dla ciebie majeczko kochana

 • ZDRÓWKA - awatar

  ZDRÓWKA

  24.07.21
  24.07.21

  Moja znajima Krystyna N życzy dużo zdrowia

 • AniaMi herbaty - awatar

  AniaMi herbaty

  22.07.21
  22.07.21

  zdrowka!

93 226 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 431 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Elżbieta Soja - awatar

Elżbieta Soja

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 431

Anna Włodyka - awatar
Anna Włodyka
230
Alicja Domańska książka - awatar
Alicja Domańska książka
10
Karolina - awatar
Karolina
10
Renata Uha - awatar
Renata Uha
100
Anna Owsianka magnes z Majeczka - awatar
Anna Owsianka magnes z Majeczka
20
Sylwia Szlendak - awatar
Sylwia Szlendak
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Mariola K książka - awatar
Mariola K książka
10
Monika Kmita-Kubiak - awatar
Monika Kmita-Kubiak
18
Barbara Chuchla 3 książki - awatar
Barbara Chuchla 3 książki
35

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij