Zbiórka Maja z pseudohodowli - zdjęcie główne

Maja z pseudohodowli

1 705 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby

Majka ma ok 5 lat, jest suczką w typie Maltańczyka. Całe życie rodziła "tanie, rasowe pieski" , jakich pełno na naszych osiedlach. Taka moda. Kiedyś każdy miał Yorka, teraz chce mieć maltańczyka. Nawet jeśli go na psa nie stać. 

Stąd bierze się cierpienie takich suczek jak Majka - stają się maszynami do rodzenia. 

A co gdy już nie mogą mieć szczeniąt? Pseudo-hodowla to biznes bez duszy. Nie ma miejsca na sentymenty. Maja ma jeszcze mleko lecz ostatni miot został już sprzedany. Zużyta matka stała się zbędna. Wykorzystana do granic możliwości trafiła pod skrzydła wolontariuszki, do bezpiecznego domu tymczasowego.

Pomimo braku uwagi, miłości, leczenia, mimo cierpienia i ciągłego bólu, Majka jest bardzo ufną i pogodną sunią. Bardzo chcemy odmienić jej życie, najpierw jednak musimy zadbać o jej zdrowie a to będzie bardzo kosztowne.  

- Majeczka w wyniku ciągłych, wieloletnich i nieleczonych infekcji uszu ma pozarastane kanaliki słuchowe i przerosty w uszach. 

- Stan zapalny skóry spowodowany zaniedbaną sierścią i przebywaniem we własnych odchodach.

- Ciemny wyciek z dróg rodnych. 

- Zęby wymagają natychmiastowego usunięcia kamienia.

- Zatkane kanaliki łzowe.

- Na prawej listwie mlecznej duży guz sutka.

- W prawej pachwinie ogromna przepuklina. 

Przed Mają przynajmniej dwie operacje. Lekarze przeprowadzą sterylizację, usuną listwę mleczną wraz z guzem, usuną przepuklinę, usuną kamień, przetkają kanaliki łzowe. 

Kolejność i podział operacji będzie zależał od wyników badania USG. Trzeba je wykonać, aby mieć pełen obraz tego co dzieje się w środku, czy na weterynarzy nie czekają kolejne niespodzianki. 

Dodatkowo Majka musiała zostać odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana. Dostała lek na zatrzymanie laktacji, ma leczone uszy i skórę. 

Wstępnie leczenie, badania, operacje, wizyty pooperacyjne, profilaktyka wycenione zostały na około 1500zł.

Bardzo prosimy was w nawet najdrobniejsze wpłaty na rzecz Majki. 

Chcemy, aby zapomniała o koszmarze i rozpoczęła nowe, szczęśliwe życie bez bólu...
Bez waszej pomocy nie będziemy mogli jej tego zapewnić.

1 705 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby

Wpłaty: 23

Beata - awatar
Beata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Katarzyna Knop - awatar
Katarzyna Knop
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Krzysztof Potrzebski - awatar
Krzysztof Potrzebski
50
Tatiana Starzyńska - awatar
Tatiana Starzyńska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Nina - awatar
Nina
20
Adam - awatar
Adam
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij