Zbiórka Niesamodzielne, kocie maleństwa. - miniaturka zdjęcia

Niesamodzielne, kocie maleństwa.

Kocich dzieci jest czwórka, liczą około 2 może 2,5 tygodnia, są całkowicie zależne od człowieka, karmione są specjalistycznym mlekiem zastępczym, koszt puszki mleka to ok. 80,00 zł w ciągu zaledwie 4,5 dnia pierwsza puszka się skończyła... 

Maleństwa zostały pozostawione przez dziką mamę, ponad 12 godzin były same, w upale. Głodne i osłabione trafiły do domu tymczasowego, w którym zastępcza ludzka mam postara się je wychować. Na szczęście maluchy mają apetyty i są zdrowe. Koszty odchowania tej małej rodzinki będą spore, zużywanych jest dużo chusteczek nawilżonych dla niemowląt, ręczników papierowych, podkładów, będzie potrzeba kilku puszek mleka zastępczego.  Rodzinka dostała imiona :)

Dwaj bliźniacy - bracia rudzielce to Karmel i Cynamon, maleńkie dziewczynki to Kropka i Pestka. Trzymajcie za nie i za nas kciuki, by maleństwa się odchowały zdrowe a zastępcza mama podołała wyzwaniu.

Aktualności

 • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

  KOTYlion z miłości do kotów

  18.06.18
  18.06.18

  Dzieciaczki rosną jak na drożdżach, niestety najmniejsza pestka pochorowała nam się :( przyjmuje antybiotyk w iniekcji, na szczęście znów zaczęła jeść, ale przysparza nam zmartwień ten najmniejszy okruszek :( O maluchy bardzo troszczy się przybrana starsza siostra, choc ma zaledwie 9 tygodni to lubi przebywać z młodszymi urwisami. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie, ilości mleka, podkładów, ręczników papierowych wykorzystujemy w ogromnej ilości, do tego doszło leczenie malutkiej Pestki, dlatego pomoc wciąż potrzebna.

  Zdjęcie aktualności 16 462

Wpłaty - 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Alessandra - awatar
20
Alessandra
Anonimowy Darczyńca - awatar
33
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.