Zbiórka Niepełnosprawnej samotnej matce - miniaturka zdjęcia

Niepełnosprawnej samotnej matce Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Niepełnosprawnej samotnej matce - zdjęcie główne

Niepełnosprawnej samotnej matce

20 652 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 262 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Sybilla Malina Wąsowska - awatar

Sybilla Malina Wąsowska

Organizator zbiórki


Dziękuję portalowi Onet za to, że zdecydował się opublikować moją historię.

Dzień dobry. Mam na imię Malina. Jestem osobą niepełnosprawną ze spektrum autyzmu, sama wychowuję niepełnosprawne dziecko także ze spektrum autyzmu.

Na starszego synka jego ojciec zalega nam z alimentami na kwotę 39 tysięcy złotych, przez wiele lat nie otrzymywałam na dzieci w ogóle alimentów. Mieszkam sama z synkami, nie mam nikogo kto mógłby mi w czymkolwiek pomóc. 

Z tytułu mojej własnej niepełnosprawności nie otrzymuję żadnej pomocy, a na synka otrzymuję jedynie 250 zł zasiłku pielęgnacyjnego.

Pracuję na tyle na ile pomaga mi stan zdrowia i opieka nad dwójką synków.

Mogę Państwa zapewnić, że żadna złotówka z darowizn nie zostanie przeznaczona ani na sztuczne paznokcie, ani sztuczne rzęsy ani żadne dla mnie przyjemności, zresztą osoby ze spektrum autyzmu często nie przywiązują takiej wagi do wyglądu jak osoby bez autyzmu.

Chcę jedynie, aby synkowie mieli normalne, godne dzieciństwo, bezpieczną przyszłość i jak najdłużej w miarę sprawną zdrowotnie mamę.

Myślę, że nikt nigdy się nie dowie, jakim wsparciem dla mnie jest ta zbiórka i każda darowizna. Dziękuję. Dziękuję za szansę, jaką nas Państwo obdarowują. Przysięgam nie zmarnować tej szansy.

Malina

ps.

Korzystając z okazji, że naszą zbiórkę przegląda sporo osób, chciałabym zaapelować do wszystkich. Wspierajcie osoby w kryzysie psychicznym. Nie nękajcie kogoś tylko dlatego, że nie rozumiecie jego zachowania. Hejt zabija.

Dziękuję także portalowi Onet za to, że zdecydował się opublikować moją historię. Może dzięki temu więcej  w Polsce będzie zrozumienia i wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi.

Dziękuję także Panu Januszowi Schwertnerowi z Onetu za to, że od lat zajmuje się tematem wspierania osób z depresją, myślami samobójczymi oraz innymi zaburzeniami psychicznymi.

Malina z synkami 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    22.02.2023
    22.02.2023

    Jest Pani bardzo dzielna i jest super mamą! Widac to po Waszych uśmiechach i uściskach,w oczach💗 Dacie radę,bo jesteście razem💗 jesteście cudną rodzinką💗 Wierzę w Panią,tak jak Pani dzieci i jak widac po zbiórce wielu ludzi jest z Panią sercem💗

20 652 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 262 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Sybilla Malina Wąsowska - awatar

Sybilla Malina Wąsowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 262

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
lila - awatar
lila
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Artur Kupiec - awatar
Artur Kupiec
1 000

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij