Zbiórka Maltańczyki z pseudohodowli - zdjęcie główne

Maltańczyki z pseudohodowli

715 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Pewnie każdy już słyszał o zlikwidowanej pseudohodowli maltańczyków/hawańczyków w Kaliszu. Zostały odebrane właścicielce z powodu znęcania się nad nimi. Narażała je na utratę zdrowia poprzez rażące niechlujstwo oraz niezapewnienia im właściwej opieki, w wyniku czego były bardzo zaniedbane. Brak dostępu do świeżej wody, nieprawidłowe karmienie oraz utrzymywanie psów w niewłaściwych warunkach były głównym powodem odebrania psów. Taki przebieg zdarzeń najprawdopodobniej trwał od marca 2015r. do marca 2017r. Właścicielce odebrano ok. 100 psów.


Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Koninie przyjęło 49 psów do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie. Dla większości psów udało się znaleźć kochające domy stałe. Każdy pies opuścił schronisko po zabiegu kastracji lub sterylizacji. Niestety koszty związane z zabiegami przerosły nasze możliwości. Na ten moment brakuje nam funduszy na zabieg dla pozostałych psów, które przebywają w konińskim schronisku. Skutkiem czego nadal czekają na nowe domy.


 Nam jako pracownikom Schroniska bardzo zależy na dobru tych zwierząt. Przeżyły już zbyt wiele. Niestety nie mamy wystarczająco funduszy by przygotować ich do nowego życia. Pokryliśmy już bardzo dużo kosztów związanych z zabiegami, strzyżeniem oraz transportem do naszego schroniska.
 Teraz potrzebujemy Państwa pomocy. Nie pozwólmy na to, żeby brak funduszy zabrał szanse tym psiakom na nowe, lepsze życie. Gdyby każdy wpłacił choć złotówkę jesteśmy w stanie zapewnić im opiekę na jaką zasługują! Wierzymy w Wasze dobre serca!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    12.04.2019
    12.04.2019

    Warto pomagać! Takie śliczne psiaki

715 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 29

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Miłosz Garnczarski - awatar
Miłosz Garnczarski
10
Magda - awatar
Magda
20
Ania - awatar
Ania
20
Iwona - awatar
Iwona
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia Dobrochowska - awatar
Kasia Dobrochowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Joanna Filipiak - awatar
Joanna Filipiak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij