Zbiórka Marzenia małego fotografa - miniaturka zdjęcia

Marzenia małego fotografa

Zbiórka Marzenia małego fotografa - zdjęcie główne

Marzenia małego fotografa

201 zł z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Łukasz Erkier - awatar

Łukasz Erkier

Organizator zbiórki

Hej, jestem Łukasz, mam 17 lat. Od trzech lat interesuję się fotografią. Mój pierwszy używany aparat  zakupiłem za swoją pierwszą wypłatę zarobioną w wakacje 2 lata temu.  Od tego zaczęła się moja przygoda z fotografią. Zdjęcia robię amatorsko, dla siebie i znajomych. Nie używam programów takich jak Photoshop!  Z biegiem czasu idzie mi to coraz lepiej. Zdjęcia staram, się robić coraz to ciekawsze, bardziej kreatywne. Lecz od jakiegoś czasu zdałem sobie sprawę, że mój już 8 letni aparat zaczyna wymiękać i przydałby się nowszy sprzęt, by dalej realizować swoją pasję. Ceny sprzętu fotograficznego w Polsce są niesamowicie drogie, jak dla nastolatka. W te wakacje ponownie podejmę się pracy, choć jestem po operacji i nie wiem, czy będę mógł pracować.  Liczę na waszą pomoc. Za każdą złotówkę będę niesamowicie wdzięczny!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
201 zł z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Łukasz Erkier - awatar

Łukasz Erkier

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Zofia Erkier - awatar
Zofia Erkier
100
Jozef Erkier - awatar
Jozef Erkier
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij