Zbiórka Leczenie zwierzaków z Głuszycy - miniaturka zdjęcia

Leczenie zwierzaków z Głuszycy

Mania Pomagania to projekt Fundacji Mam Pomysł z twórcą i koordynatorem Malwiną na czele. Niesie ona pomoc czworonogom na terenie Głuszycy i nie tylko. Pod jej opieką znajdują się zwierzęta bezdomne, chore, potrzebujące pomocy i często odbierane interwencyjnie. W prowadzonym przytulisku znalazły swoje miejsce na ziemi 17 psów i 4 koty (na chwilę obecną, liczba bywa zmienna, niestety na plus).

Nasi podopieczni są zwierzakami troski specjalnej. Na tej zbiórce zapoznamy Was z 4 psami, naszymi najbardziej wymagającymi przypadkami. Powoli bankrutujemy, bo korzystamy z usług i konsultacji specjalistów. Malwina kursuje na trasie Głuszyca-Wrocław, by dowieźć czworonogi na wizyty i pomóc w ich specyficznych przypadłościach. Wszystko kosztuje, szczególnie wspomniana opieka weterynaryjna. 

Przedstawimy Wam 4 historie, to dla nich potrzebujemy pomocy najpilniej, walczymy o ich lepsze jutro.

1. Bunia to 6 miesięczne dziecko rasy mops z niezrośniętym ciemiączkiem oraz wodogłowiem. Dodatkowo nie widzi na prawe oko, co powoduje, że psiak się obija o różne przedmioty w domu. Miała swoją rodzinę,jednak po krótkim czasie stwierdzili, że nie dadzą rady opiekować się tak chorym psem i w ten sposób trafiła pod nasza opiekę. Bunia potrzebuje konsultacji neurologicznych, dodatkowych badań, a wszystko jest bardzo kosztowne… 

 

2. Mania to sunia rasy chow-chow uratowana z ogromnej pseudohodowli. Ma ok. 4-5 lat.Całe życie spędziła wegetując we własnych odchodach, rodząc szczenięta… Boi się ludzi, nie zna nawyków i zachowań normalnych psów towarzyszących człowiekowi… Jej kondycja psychiczna i fizyczna są tragiczne…

Potrzebuje operacji oczu, długiego leczenia skóry, odrobaczenie, odpchlenie, badania krwi, sterylizacja, behawiorysta… Gigantyczna kwota, w kilku tysiącach złotych...

3. Maffy to dziadunio zabrany z łańcucha i rozwalającej się komórki. Taki luksus otrzymał od swojego właściciela...

Psiak trafił do nasz silnym świądem oraz ogromnym wyłysieniem i zrogowaceniem skóry grzbietu. Potrzebujemy wsparcia na jego leczenie oraz profilaktykę,psiak miał także badania krwi, które za jakiś czas kontrolnie powtórzymy. Chcemy go jeszcze poddać zabiegowi kastracji. 

Leki, kąpiele,profilaktyka Maffiego dobiją niebawem do kwoty 1000 zł.

4. Zuzia to ok. 5 miesięczna maltanka, która miała zostać poddana eutanazji...trafiła pod naszą opiekę i tym samym zyskała szansę na nowe życie, potrzebuje ciągłych badań, konsultacji neurologicznych z racji swoich zaburzeń w chodzeniu. 

Gdy przyjechała do nas nie chodziła, miała świerzba usznego, dodatkowo ma przodozgryz.

Sunia wymaga kosztownych badań i konsultacji, często wizytuje stolicę Dolnego Śląska. Jej przykład pokazuje, jakie efekty daje walka o psiaka.

Te zwierzęta to ułamek nieszczęść pod naszą opieką. Bardzo zależy nam na odzewie, więc bardzo prosimy o udostępnienia, podawanie dalej tych informacji. Koszty są ogromne, zsumowanie przypadku Mafiego i mopsiczki to już 3 tysiące złotych, a gdzie reszta? …

17 psiaków Malwiny czeka też na obroże Foresto na lato, to wydatek rzędu 1500 zł minimum, więc bardzo prosimy o pomoc. Wsparcie = dalsze działanie projektu.

Z góry dziękujemy Wam za okazane serce.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

 • dla Face'a - awatar

  dla Face'a

  30.03.19
  30.03.19

  Dla Face'a od Tomka z Southampton

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.03.19
  02.03.19

  ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.03.19
  02.03.19

  Powodzenia! Trzymam kciuki!

 • Iwona - awatar

  Iwona

  27.02.19
  27.02.19

  Powodzenia :*

Wpłaty - 96

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Bogis Bdj - awatar
100
Bogis Bdj
H.G. - awatar
20
H.G.
anna - awatar
10
anna
Joanna - awatar
100
Joanna
Kamila - awatar
20
Kamila
Bogis Bdj - awatar
50
Bogis Bdj
oliwia - awatar
20
oliwia
Katarzyna Jakubczak - awatar
50
Katarzyna Jakubczak
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij