Zbiórka Marcel - zbiórka czerwiec - zdjęcie główne

Marcel - zbiórka czerwiec

400 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Jacek Barczak - awatar

Jacek Barczak

Organizator zbiórki

Czasami bardzo niewiele potrzeba by pies był psem. Marcel najgorsze ma już na szczęście za sobą. Przeżył choć mogło go nie być. Może dzień dłużej, może dwa dni i nie byłoby szans na pomoc. 


W takim stanie trafił do nas.

Trudno uwierzyć, że to ten sam pies. A jednak. Długi pobyt w lecznicy, który dzięki Wam udało się opłacić, pobyt w domu tymczasowym, mimo chęci zbyt wczesna adopcja, to wszystko razem zajęło sporo czasu. Obecnie Marcel jest w hotelu. Troszeczkę odszedł w zapomnienie, a warto by miał dom. Ale na razie telefon milczy. 


Celem zbiórki jest zebranie funduszy na opłacenie pobytu Marcela. 

Jeszcze raz proszę o pomoc dla Marcela.

Psy w Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych prowadzi Jacek Barczak

 

Komentarze


 • Małgorzata Drągowska - awatar

  Małgorzata Drągowska

  05.06.17
  05.06.17

  Myślałam że Marcel już w domku :(

  • Jacek Barczak - awatar

   Jacek Barczak - Organizator zbiórki

   01.07.17
   01.07.17

   Jeszcze nie.

400 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Jacek Barczak - awatar

Jacek Barczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anna Rainer Will - awatar
Anna Rainer Will
120
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anna Kowalczuk - awatar
Anna Kowalczuk
30
Marzenna Gawlicka - awatar
Marzenna Gawlicka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Joanna - awatar
Joanna
50
Martyna - awatar
Martyna
20
Małgorzata Drągowska - awatar
Małgorzata Drągowska
40
Agnieszka Stefanowicz - awatar
Agnieszka Stefanowicz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij