Zbiórka Zbiórka na nie refundowane leki - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na nie refundowane leki

Zbiórka Zbiórka na nie refundowane leki - zdjęcie główne

Zbiórka na nie refundowane leki

149 094 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 632 osoby
Wpłać teraz
 
Marcin Cieśla - awatar

Marcin Cieśla

Organizator zbiórki

Mam na imię Marcin mam 35 lat .W grudniu 2019 roku zdiagnozowano u mnie złośliwego raka skóry czerniaka w stadium zaawansowanym IV.Mam przeżuty do kości ,kręgosłupa i wątroby .W tym momencie jest to choroba nieuleczalna można ja tylko blokować lekami.Zastosowano u mnie radioterapie paliatywna na obszar kręgosłupa ze względu na duży ból.Obecnie przyjmuje inhibitory Braf i mek w terapi celowanej na blokowanie szybko rozwijającej się choroby .Następnym krokiem będzie immunoterapia .W badaniach klinicznych wypada bardzo obiecująco.Problem w tym że nie wszystkie nowe leki są refundowane w Polsce.Koszt leczenia jednym z tych leków np ipilimumabem to koszt ponad 400000zł rocznie .Najlepsze efekty przynosi w skojarzeniu z nivolumabem który też nie jest tani .Leki tej generacji są szansą dla mnie na przedłużenie życia a może nawet na wyleczenie 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Piotr Sepioł - awatar

  Piotr Sepioł

  24.11.20
  24.11.20

  Powodzenia!

 • Beata Hashhash (naklejki) - awatar

  Beata Hashhash (naklejki)

  24.11.20
  24.11.20

  Naklejki fajniaki ( dużo zdrowia Panie Marcinie)

 • Karo Ce - awatar

  Karo Ce

  24.11.20
  24.11.20

  Rzęsy

 • Łukasz - awatar

  Łukasz

  22.11.20
  22.11.20

  Trzymaj się 💪

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.11.20
  22.11.20

  Wracaj do zdrowia!

149 094 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 632 osoby
Wpłać teraz
 
Marcin Cieśla - awatar

Marcin Cieśla

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 632

Katarzyna Domińczak (zestaw 4 torebek) - awatar
Katarzyna Domińczak (zestaw 4 torebek)
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Surowiec - awatar
Anna Surowiec
35
Sylwia Broda-adamska - awatar
Sylwia Broda-adamska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anita Wnętrzak przejazd Biedronką - awatar
Anita Wnętrzak przejazd Biedronką
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij