Zbiórka Marcin WALCZY o nogi - zdjęcie główne

Marcin WALCZY o nogi

55 850 zł  z 160 000 zł (Cel)
Wpłaciło 616 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Pabich - awatar

Marcin Pabich

Organizator zbiórki

CEL ZBIÓRKI: operacja, intensywna rehabilitacja, zakup protez biodra i kolana oraz powrót do sprawności fizycznej

“Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą”

Życie nauczyło mnie, abym zawsze liczył tylko na siebie, jednak dzisiaj jestem zmuszony prosić o wsparcie.

W kwietniu tego roku razem ze swoją narzeczoną uczestniczyłem w wypadku drogowym. Rozpędzone auto uderzyło w bok naszego samochodu, w jednej chwili zmieniając diametralnie całe nasze życie. Do tej pory to ja pomagałem ludziom także jako żołnierz, a na emeryturze jako sanitariusz w miejscowym szpitalu, teraz to ja potrzebuję Twojej pomocy.

Moim bliskim powiedziano, że przy tak rozległych obrażeniach nie mam szans na przeżycie. Jednym słowem zostałem skreślony. Miałem połamaną miednicę, obie kości udowe, zmiażdżone kolana, połamane kości piszczelowe i obie kostki. Mimo to przeżyłem  reanimacje, wiele operacji, usunięto mi śledzionę. Lekarze poskładali mnie na ile się dało, jednak mówią, że mam się cieszyć z tego, że przeżyłem i na nic więcej nie mogę liczyć. A ja właśnie liczę na to, że będę jeszcze mógł chodzić i choć w niewielkim stopniu być aktywnym.

Na wizycie w szpitalu 15 września dowiedziałem się, że wdała się martwica tkanek i jest konieczność kolejnych operacji. Koszt koniecznych operacji, dalszej rehabilitacji, leczenia przewyższa moje możliwości finansowe. Do tej pory płaciliśmy za leki, sprzęt ortopedyczny oraz rehabilitację domową z własnych środków, jednak koszty zamiast maleć rosną, a czas rehabilitacji się wydłuża, oszczędności już brakuje.

To czego nauczyło mnie życie oraz zawodowa służba wojskowa nie pozwala mi się poddać bez walki. Życie wygrałem o sprawność walczę.

Czeka mnie zakup protez oraz dalsza kosztowna rehabilitacja. Przybliżony koszt to około 160 tys. złotych, kwota niewykorzystana zostanie przekazana na leczenie innych potrzebujących.

Za każdą wpłatę z serca dziękuję i życzę dużo zdrowia.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Dariusz Radecki - awatar

  Dariusz Radecki

  09.10.21
  09.10.21

  Marcin wytrwałości! Trzymaj się żołnierzu!

 • Grzesiek Michalak - awatar

  Grzesiek Michalak

  07.10.21
  07.10.21

  żeby Cię nogi wnet poniosły . Zdrówka

 • Sanitariuszka z Gdańska - awatar

  Sanitariuszka z Gdańska

  06.10.21
  06.10.21

  Siły, cierpliwości, determinacji.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.10.21
  06.10.21

  życzę powrotu do zdrowia

 • Marta i Paweł - awatar

  Marta i Paweł

  05.10.21
  05.10.21

  Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

55 850 zł  z 160 000 zł (Cel)
Wpłaciło 616 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Pabich - awatar

Marcin Pabich

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 616

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Robert PIÓRKOWSKI - awatar
Robert PIÓRKOWSKI
100
Michał - awatar
Michał
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
1 7 6 - awatar
1 7 6
300
Bocian - awatar
Bocian
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij