Zbiórka Pomoc dla Marka Spochacza - zdjęcie główne

Pomoc dla Marka Spochacza

13 295 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciły 182 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Kinga Bykowska - awatar

Kinga Bykowska

Organizator zbiórki

POMOC DLA MARKA SPOCHACZA!

                               Witajcie!
Mam na imię Kinga i jestem Marka koleżanką z pracy.  Marek jest cudownym człowiekiem, mężem, ojcem a od 36 lat jest także wspaniałym nauczycielem. Pracujemy razem w Szkole Podstawowej w Rogowie w województwie kujawsko- pomorskim. Marek ma wspaniały kontakt ze swoimi uczniami, jest przez nich bardzo lubiany. To człowiek mający ogromną wiedzę, doświadczenie i wiele pasji. Wielokrotnie był organizatorem akcji charytatywnych, zawsze kierował się sercem i podawał pomocną dłoń potrzebującym. Miał wiele planów, które przerwała mu choroba. Dziś ON sam potrzebuje Państwa pomocy. Na początku października doznał udaru krwotocznego, czego skutkiem był krwiak w prawej pólkuli mózgu. Po krótkim pobycie w szpitalu ze względu na brak możliwości podjęcia leczenia, po niespełna dwóch tygodniach doznał kolejnego rozległego udaru, tym razem niedokrwiennego w lewej półkuli mózgu. Przez miesiąc przebywał w szpitalu w Bydgoszczy, gdzie lekarze nie dawali mu większych szans na przeżycie. Marek mimo afazji i paraliżu prawej strony ciała, przetrwał już najgorszą ostrą fazę udaru i nie poddał się! Wciąż walczy o powrót do zdrowia i normalności. Z uwagi na konieczność całodobowej opieki i rehabilitacji przebywa obecnie w " Leśnym Domu Seniora" w Piastowie. Zarówno pobyt tam jak i dodatkowe zabiegi rehabilitacyjne są bardzo kosztowne. Dlatego postanowiłam zapytać Panią Grażynkę Spochacz, żonę Marka czy wyrazi zgodę na zorganizowanie tej zbiórki. Mając zgodę rodziny Marka na zorganizowanie pomocy postanowiłam dziś napisać do Państwa, ludzi dobrej woli i poprosić o pomoc. Będę ogromnie Państwu wdzięczna za każdy przysłowiowy grosz. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup leków, sprzętu medycznego, rehabilitację i pobyt Marka w ośrodku. Błagam! Dajcie Markowi szansę na powrót do zdrowia, rodziny i naszej szkolnej społeczności. Pamiętajcie proszę, że dobro powraca.
" Dobro. Im więcej go dajesz tym więcej dostajesz"

Kinga Bykowska


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Marzena - awatar

  Marzena

  25.04.2021
  25.04.2021

 • Joanna Lasecka - awatar

  Joanna Lasecka

  10.03.2021
  10.03.2021

  Niech pan wraca do zdrowia.

13 295 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciły 182 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Kinga Bykowska - awatar

Kinga Bykowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 182

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marcin - awatar
Marcin
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Uczeń - awatar
Uczeń
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij