Zbiórka Stado MARGARET BIAŁAS - zdjęcie główne

Stado MARGARET BIAŁAS

6 080 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 81 osób
Margaretta Białas - awatar

Margaretta Białas

Organizator zbiórki

Nasza sytuacja jest patowa,z powodu ogłoszonej epidemii nie pracuje,nie mam zleceń i nie zarabiam 😐

Czekają nas płatności ZUS,wynajem mieszkania,leki dla staruszków i inne...😐

Ślepa Malunia kolejny raz uszkodziła sobie oczko,w dodatku doszła alergia skórna..kolejne leki i wydatki u weterynarza 🤨


Jestem  osobą prywatną,od wielu lat pomagam psiakom .Schronienie u mnie znajdują stare,kalekie,chore i wycofane,albo takie , których nikt nie chciał.

Zabieram je z ciężkich schronisk,gdzie spędziły kilka albo kilkanaście lat,daje dom i miłość takim,które po śmierci właściciela stawały się zbędnym balastem.

Staram się zapewnić im miłość i opiekę .Są że mną na dobre i złe..

Ale niestety bywa i tak,że  rzeczywistość zmusza do prośby o wsparcie.

Mieszkam sama i sama utrzymuje stadko,w dodatku wynajmuje dom.( To.ogromne koszta w Łodzi) nie wiem,kiedy wlasciciel będzie sprzedawał posesję 😐co wtedy zrobimy?Czasem znajomi wesprą  karma,podrzuca kocyki.

W ciągu ostatnich 3 lat pochowałam 12 psow będąc z nimi do samego końca..

Odeszly nie tylko staruszki,ale młodziutka sunia po wypadku, która  czekała na swój dom..


Pomóż mi dalej pomagać i  dawać kawałek nieba tym kochanym  istotkom.

  Nawet najmniejsza wpłata pozwala  mi zapewnić byt i leczenie  tym ogonkom ,które są ze mną, a także na ratowanie kolejnych  potrzebujących, zapomnianych  czworonogów.

Aktualności


 • Margaretta Białas - awatar

  Margaretta Białas

  01.03.20
  01.03.20

  Psiaki są coraz starsze Misiunia(13 lat) ,uniknęła wywózki do Niemiec na eksperymenty Ma chore serce i duszności Bierze 2 leki na serce,na duszności,steryd.. niestety co 2 mc antybiotyk ,bo wraca infekcja😐 Kaziu 12,5 roku 2 leki na ❤️,niedawno usuwaliśmy guza z łapki Ślepa Malunia( wrzód rogówki,drugie oczko ze zmianami) Belcia ,padaczka i chore serce Inusia z Wojtyszek,z padaczka Oni potrzebują leków non stop Pozostałe psiaki po przejściach😐

  Zdjęcie aktualności 45 335

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.09.18
  26.09.18

  Powodzenia i dzięki że to robisz

  • Margaretta Białas - awatar

   Margaretta Białas - Organizator zbiórki

   26.09.18
   26.09.18

   Dziekuje w imieniu swoim i psiaków ;)

6 080 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 81 osób
Margaretta Białas - awatar

Margaretta Białas

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 81

Manuel Cabral - awatar
Manuel Cabral
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joege - awatar
Joege
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tomek - awatar
Tomek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ogryzek - awatar
Ogryzek
100
Kasia - awatar
Kasia
20
Agalisa - awatar
Agalisa
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 31 maja zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij