Zbiórka PILNA pomoc dla chorego Marvelka - zdjęcie główne

PILNA pomoc dla chorego Marvelka

1 508 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby

KONIEC ZBIÓRKI 16.06.2019

Kolejne małe, zarobaczone i chore kocie dziecko trafiło pod naszą opiekę 😭
Malutki Marvel ma zaledwie 2 miesiące, a już zdążył się nacierpieć. Oczy zaklejone ropą, brzuch pełen robali, sierść aż faluje od pcheł 😭😭😭

Marvel jest w trakcie leczenia kociego kataru, kuracji zylexisem, walki z pasożytami.
Przejdzie badania krwi, testy. Musi mieć pełną miskę, czystą kuwetę.

Prosimy o pomoc dla maluszka. Wspólnymi siłami dajmy mu zdrowe, długie i szczęśliwe życie.


Aktualizacje


 • Fundacja Zwierzętom Pomocne - Pomorskie - awatar

  Fundacja Zwierzętom Pomocne - Pomorskie

  08.06.19
  08.06.19

  Marvel 🙈 100% kocięcego szaleństwa, czyli: pospane, pojedzone to teraz czas pobrykać ☺️ Ten uroczy łobuziak wkrótce będzie gotowy do adopcji, już można się zakochiwać <3 Do dobrego domu dowieziemy go w dowolne miejsce w Polsce 🚗 Podpisujemy umowę adopcyjną, w tym zobowiązanie do zabezpieczenia okien i balkonu. WYŁĄCZNIE DOM NIEWYCHODZĄCY. KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: ☎️ 791 684 444 ☎️ 607 528 545 💌 [email protected]

Komentarze


 • Ligia Bajor - awatar

  Ligia Bajor

  03.06.19
  03.06.19

  Proszę o informację o stanie zdrowia kotka oraz jak można go adoptować.

 • Adrian K. - awatar

  Adrian K.

  03.06.19
  03.06.19

  Oby maluszek wyzdrowiał i stał się silniejszy.

1 508 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby

Wpłaty: 52

ewa s. - awatar
ewa s.
5
Katarzyna Rotter - awatar
Katarzyna Rotter
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
kasia - awatar
kasia
50
Ania - awatar
Ania
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Jakub - awatar
Jakub
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij