Zbiórka PILNA pomoc dla chorego Marvelka - zdjęcie główne

PILNA pomoc dla chorego Marvelka

1 508 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby

KONIEC ZBIÓRKI 16.06.2019

Kolejne małe, zarobaczone i chore kocie dziecko trafiło pod naszą opiekę 😭
Malutki Marvel ma zaledwie 2 miesiące, a już zdążył się nacierpieć. Oczy zaklejone ropą, brzuch pełen robali, sierść aż faluje od pcheł 😭😭😭

Marvel jest w trakcie leczenia kociego kataru, kuracji zylexisem, walki z pasożytami.
Przejdzie badania krwi, testy. Musi mieć pełną miskę, czystą kuwetę.

Prosimy o pomoc dla maluszka. Wspólnymi siłami dajmy mu zdrowe, długie i szczęśliwe życie.


Aktualizacje


 • Fundacja Zwierzętom Pomocne - Pomorskie - awatar

  Fundacja Zwierzętom Pomocne - Pomorskie

  08.06.19
  08.06.19

  Marvel 🙈 100% kocięcego szaleństwa, czyli: pospane, pojedzone to teraz czas pobrykać ☺️ Ten uroczy łobuziak wkrótce będzie gotowy do adopcji, już można się zakochiwać <3 Do dobrego domu dowieziemy go w dowolne miejsce w Polsce 🚗 Podpisujemy umowę adopcyjną, w tym zobowiązanie do zabezpieczenia okien i balkonu. WYŁĄCZNIE DOM NIEWYCHODZĄCY. KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: ☎️ 791 684 444 ☎️ 607 528 545 💌 [email protected]

Komentarze


 • Ligia Bajor - awatar

  Ligia Bajor

  03.06.19
  03.06.19

  Proszę o informację o stanie zdrowia kotka oraz jak można go adoptować.

 • Adrian K. - awatar

  Adrian K.

  03.06.19
  03.06.19

  Oby maluszek wyzdrowiał i stał się silniejszy.

1 508 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby

Wpłaty: 52

ewa s. - awatar
ewa s.
5
Katarzyna Rotter - awatar
Katarzyna Rotter
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
kasia - awatar
kasia
50
Ania - awatar
Ania
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Jakub - awatar
Jakub
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij