Zbiórka Podaruj mi trochę słońca - miniaturka zdjęcia

Podaruj mi trochę słońca

Wakacje – niekoniecznie sama radość

Niestety, nie każde dziecko czeka taka nagroda. Wśród nas, bliżej niż myślicie, są dzieci, które wakacyjne miesiące spędzą w obrębie tego, co znają na co dzień. Szare bloki, szare miasto, szara rzeczywistość. Bez szkoły i bez nadzoru, tym bardziej narażone będą na wszystkie niebezpieczeństwa, które wiążą się z mieszkaniem w tak zwanych „trudnych dzielnicach”. Alkohol, narkotyki, przemoc, prostytucja – to tylko część problemów, z którymi spotykają się w najbliższym otoczeniu. Jeśli na dwa miesiące zostawimy ich samym sobie, jak możemy mieć pewność, że nie ulegną presji otoczenia?

Nasz cel: pólkolonie letnie dla dzieci i młodzieży 

Organizując półkolonie, chcemy dać dzieciom i młodzieży alternatywę w stosunku do tego, co oferuje im miasto. Dysponujemy budynkiem z ogrodem, w którym poprowadzimy zajęcia o charakterze edukacyjnym, artystycznym i sportowym. Włączymy w to elementy profilaktyki uzależnień, wychowawcze i socjalizacyjne. Zorganizujemy krótkie wyjazdy, które będą nie tylko odpoczynkiem, ale także okazją do zobaczenia innej rzeczywistości. Zadbamy o ich bezpieczeństwo i ciepły posiłek. Pokażemy jak żyć inaczej - aktywnie, zdrowo i bez używek. Bez naszej pomocy te dzieci nie będą miały okazji skorzystać z jakiejkolwiek formy letniego wypoczynku!

Kim jesteśmy i dlaczego prosimy o pomoc?

Jesteśmy Fundacją, która na co dzień zajmuje się dziećmi z najbliższej okolicy, zaspokajając ich podstawowe potrzeby oraz zapewniając wsparcie, miłość i bezpieczeństwo. To czego chcemy najbardziej na świecie, to otoczyć ich stałą opieką i dać szansę na lepsze życie. Dlatego zwracamy się z prośbą do Was – ludzi, którym nie jest obojętny los innych. 

Nie uczmy dzieci, że niezależnie od starań, w życiu nic się nie zmienia. Pokażmy, że jest coś więcej, że kogoś obchodzą i ktoś o nie dba.

Na początek zróbmy mały krok i podarujmy im wymarzone wakacje.

Wasze darowizny w całości przeznaczone zostaną na materiały do zajęć oraz organizację półkolonii. Jedyne korzyści jakie czerpie Fundacja, to radość dzieci i młodzieży.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Fundacja "2xkochaj" - awatar

  Fundacja "2xkochaj"

  09.07.19
  09.07.19

  Co prawda zebraliśmy niewiele środków, ale każdą złotówkę potrafimy odpowiednio wykorzystać :) Wejdź na nasz fanpage na Facebooku i zobacz ile radości i Ty dałeś dzieciom ;) https://www.facebook.com/2xkochaj/

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.06.19
  04.06.19

  :)

Wpłaty - 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Magda - awatar
20
Magda
Paula - awatar
20
Paula
Natalia Bredicka - awatar
20
Natalia Bredicka
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Mariusz - awatar
20
Mariusz
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij