Zbiórka Spełnić marzenie o dziecku - miniaturka zdjęcia

Spełnić marzenie o dziecku

Zbiórka Spełnić marzenie o dziecku - zdjęcie główne

Spełnić marzenie o dziecku

133 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Angelika Kak Andzia - awatar

Angelika Kak Andzia

Organizator zbiórki

Witam, mam na imię Angelika mam 37 lat od 10 lat jestem szczęśliwą mężatką. Mam wspaniałego męża Przemka 40 lat i bardzo się kochamy. Poznajcie Naszą historię:  Z mężem poznaliśmy się przez telegazetę w 2008 roku.Przez 2 miesiące ze sobą pisaliśmy i rozmawialiśmy przez telefon ,w końcu niespodziewanie 01.09.2008r.przyjechał do mnie,był u mnie 2 godziny, po czym postanowiliśmy ,że spróbujemy być parą, 24.09.2008r mój wtedy chłopak przyjechał do mnie na chrzest mojego chrześniaka,po chrzcinach mi się oświadczył-oczywiście był pierścionek i bukiet róż. W listopadzie mój juz narzeczony przyjechał po mnie i wziął mnie z całym moim bagażem do Grudziądza,gdzie wynajął dla nas mieszkanie,31.12.2008r wyszłam za MĄŻ za Przemka,był to ślub cywilny. W marcu 2009roku zaszłam w ciążę, pragnęliśmy Dziecka,lecz niestety w 12 tygodniu ciąży poroniłam. Był to dla nas ból nie do opisania,oboje z mężem to przeżyliśmy bardzo mocno.Od tamtego czasu staramy się o dzidziusia,ale zawsze mówiliśmy "jak będzie to będzie nic na siłę" Gdy przeprowadziliśmy się do Kalisza,poszłam do ginekologa.Dostałam skierowanie do Poradni Leczenia Niepłodności w Poznaniu. Byłam nawet 3 razy na diagnostyce w szpitalach,lecz zawsze słyszałam to samo "WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU PROSZĘ PRÓBOWAĆ". W czerwcu polecieliśmy z telewizją TTV w podróż "PIERWSZY RAZ ZA GRANICĄ" do wspaniałego miasta RZYM i tam modląc się przy grobie do JANA PAWŁA II o Nasze Upragnione Dzieciątko dostałam natchnienie, aby iść do Kościoła i poprosic o ślub kościelny po przylocie do Polski tak też postąpiłam i 24.09.2016r. powiedzieliśmy sobie sakramentalne TAK przed Bogiem. We wrześniu 2018r. trafiłam do wspaniałej pani doktor ginekolog,która odrazu zauważyła że w wypisach z Polnej jest wysoka prolaktyna, więc zaczełyśmy leczenie. Póżniej dostałam skierowanie na badania i niestety zrobiłam badanie AMH (rezerwa jajnikowa)-moja wartość to 0,072 jest bardzo niska. Jedyną szansą dla nas aby posiadać dziecko jest IN VITRO z komórkami dawczyni, co prawda próbowaliśmy stymulacji i brałam tabletki,zastrzyki, lecz bez IN VITRO jest to niemożliwe,dlatego proszę państwa o chociaż złotówkę. Każda złotówka się liczy. Jesteśmy małżeństwem bardzo upartym i zawziętymi wierzymy w to, że jeszcze kiedyś będziemy rodzicami, że będziemy mieli tego naszego DZIDZIUSIA. Mój mąż jest kierowcą, ja zajmuję się domem,mieszkamy w Kaliszu w starej kamienicy na jednym pokoju, lecz jesteśmy ludźmi bardzo szczerymi.Pieniążki ze zbiórki przeznaczę na całą procedurę IN VITRO na którą składaja się m.in: -Wizyty lekarskie, -Badania hormonalne, -Stymulacja hormonalna (leki), -Monitoring cyklu, -Punkcja jajników(pod narkozą), -Pobranie komórek od dawczyni, -Zapłodnienie IN VITRO, -Transfer zarodków. Wierzę ,że ta jedna oprocedura wystarczy,abym się doczekała mojego wymarzonego CUDU.BARDZO PRAGNIEMY ZOSTAĆ RODZICAMI . Bardzo jesteśmy Państwu wdzięczni za każdą złotówkę wpłaconą z serca DZIĘKUJEMY.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Angelika Kak Andzia - awatar

  Angelika Kak Andzia

  03.08.19
  03.08.19

  Wynik badania AMH

  Zdjęcie aktualizacji 35 168

133 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Angelika Kak Andzia - awatar

Angelika Kak Andzia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Ala Miśko - awatar
Ala Miśko
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Natalia Wąsik - awatar
Natalia Wąsik
12
Natalia Wąsik - awatar
Natalia Wąsik
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij