Zbiórka Spełnić marzenie o dziecku - zdjęcie główne

Spełnić marzenie o dziecku

133 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Angelika Kak Andzia - awatar

Angelika Kak Andzia

Organizator zbiórki

Witam, mam na imię Angelika mam 37 lat od 10 lat jestem szczęśliwą mężatką. Mam wspaniałego męża Przemka 40 lat i bardzo się kochamy. Poznajcie Naszą historię:  Z mężem poznaliśmy się przez telegazetę w 2008 roku.Przez 2 miesiące ze sobą pisaliśmy i rozmawialiśmy przez telefon ,w końcu niespodziewanie 01.09.2008r.przyjechał do mnie,był u mnie 2 godziny, po czym postanowiliśmy ,że spróbujemy być parą, 24.09.2008r mój wtedy chłopak przyjechał do mnie na chrzest mojego chrześniaka,po chrzcinach mi się oświadczył-oczywiście był pierścionek i bukiet róż. W listopadzie mój juz narzeczony przyjechał po mnie i wziął mnie z całym moim bagażem do Grudziądza,gdzie wynajął dla nas mieszkanie,31.12.2008r wyszłam za MĄŻ za Przemka,był to ślub cywilny. W marcu 2009roku zaszłam w ciążę, pragnęliśmy Dziecka,lecz niestety w 12 tygodniu ciąży poroniłam. Był to dla nas ból nie do opisania,oboje z mężem to przeżyliśmy bardzo mocno.Od tamtego czasu staramy się o dzidziusia,ale zawsze mówiliśmy "jak będzie to będzie nic na siłę" Gdy przeprowadziliśmy się do Kalisza,poszłam do ginekologa.Dostałam skierowanie do Poradni Leczenia Niepłodności w Poznaniu. Byłam nawet 3 razy na diagnostyce w szpitalach,lecz zawsze słyszałam to samo "WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU PROSZĘ PRÓBOWAĆ". W czerwcu polecieliśmy z telewizją TTV w podróż "PIERWSZY RAZ ZA GRANICĄ" do wspaniałego miasta RZYM i tam modląc się przy grobie do JANA PAWŁA II o Nasze Upragnione Dzieciątko dostałam natchnienie, aby iść do Kościoła i poprosic o ślub kościelny po przylocie do Polski tak też postąpiłam i 24.09.2016r. powiedzieliśmy sobie sakramentalne TAK przed Bogiem. We wrześniu 2018r. trafiłam do wspaniałej pani doktor ginekolog,która odrazu zauważyła że w wypisach z Polnej jest wysoka prolaktyna, więc zaczełyśmy leczenie. Póżniej dostałam skierowanie na badania i niestety zrobiłam badanie AMH (rezerwa jajnikowa)-moja wartość to 0,072 jest bardzo niska. Jedyną szansą dla nas aby posiadać dziecko jest IN VITRO z komórkami dawczyni, co prawda próbowaliśmy stymulacji i brałam tabletki,zastrzyki, lecz bez IN VITRO jest to niemożliwe,dlatego proszę państwa o chociaż złotówkę. Każda złotówka się liczy. Jesteśmy małżeństwem bardzo upartym i zawziętymi wierzymy w to, że jeszcze kiedyś będziemy rodzicami, że będziemy mieli tego naszego DZIDZIUSIA. Mój mąż jest kierowcą, ja zajmuję się domem,mieszkamy w Kaliszu w starej kamienicy na jednym pokoju, lecz jesteśmy ludźmi bardzo szczerymi.Pieniążki ze zbiórki przeznaczę na całą procedurę IN VITRO na którą składaja się m.in: -Wizyty lekarskie, -Badania hormonalne, -Stymulacja hormonalna (leki), -Monitoring cyklu, -Punkcja jajników(pod narkozą), -Pobranie komórek od dawczyni, -Zapłodnienie IN VITRO, -Transfer zarodków. Wierzę ,że ta jedna oprocedura wystarczy,abym się doczekała mojego wymarzonego CUDU.BARDZO PRAGNIEMY ZOSTAĆ RODZICAMI . Bardzo jesteśmy Państwu wdzięczni za każdą złotówkę wpłaconą z serca DZIĘKUJEMY.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Angelika Kak Andzia - awatar

  Angelika Kak Andzia

  03.08.2019
  03.08.2019

  Wynik badania AMH

  Zdjęcie aktualizacji 35 168

133 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Angelika Kak Andzia - awatar

Angelika Kak Andzia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Ala Miśko - awatar
Ala Miśko
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Natalia Wąsik - awatar
Natalia Wąsik
12
Natalia Wąsik - awatar
Natalia Wąsik
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij