Zbiórka Pomóż Mateuszowi stanąć na nogi - zdjęcie główne

Pomóż Mateuszowi stanąć na nogi

56 898 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 855 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Grajdek - awatar

Mateusz Grajdek

Organizator zbiórki

Kochani, nie sądziłem nigdy, że przyjdzie dzień, w którym będę musiał stanąć po tej drugiej stronie komputera i potrzebować Waszej pomocy. Uwierzcie, dużo trudniej znajdować po tej stronie, gdyż pomaganie jest łatwiejsze niż potrzebowanie. Sam nigdy nie odmówiłem pomocy, nikomu kto jej ode mnie oczekiwał.

Zacznę od początku, mam 25 lat na ogół niczym nie wyróżniający się młody człowiek pełen planów na przyszłość, nadziei na spełnienie marzeń. Wiecie, moimi  marzeniami są podróże- takie, które pozwalają zupełnie inaczej spojrzeć na otaczający nas świat. Poznawanie kultury, zachowań społeczeństwa, a także odkrywanie i ujrzenie na żywo rzeczy, które dotąd można zobaczyć tylko poprzez internet. Nadszedł jednak dzień, w którym zdiagnozowano u mnie rzadką chorobę immunologiczną z rodzaju autoagresji trzeciego najgorszego stopnia (hidradenitis suppurativa), krótko mówiąc mój organizm dostrzega moje ciało jako obce i próbuję je atakować. Choroba objawia się odpadaniem tkanki, powstawaniem bolesnych zmian i dziur w najróżniejszych miejscach. Najgorszy moment w życiu był wówczas gdy nasilenie choroby odebrało mi możliwość chodzenia. Zwykłe czynności jak mycie, ubieranie się, siedzenie sprawiają ogromny ból.

Aktualnie przyjmuję przeciwciała, które w bardzo dużym stopniu obniżają odporność, dlatego nieustannie walczę z co raz to nowszymi zakażeniami bakteryjnymi. Istotne jest by odpowiednio pielęgnować ranę specjalistycznymi płynami (zwalczającymi bakterie, wirusy i grzyby) które są bardzo drogie, a także niezliczoną liczbą opatrunków, plastrów i gazików.

Planowane leczenie obejmuję także wykonanie operacji, która kosztuje 60000,00 złotych. Niestety z racji choroby, wykonywanie pracy  jest bardzo utrudnione a wszystkie stosowane preparaty oraz lekarstwa znacznie przekraczają mój budżet. Nie stać mnie na dalsze leczenie które nie jest refundowane, potrzebuje środków na operacje, leki i środki ochronne a także rehabilitacje. Łączna suma 100 tysięcy złotych przerasta mnie i nie jestem w stanie wrócić do życia, a bez operacji moje ciało sie rozpada :( 

Z całego serca liczę na Waszą pomoc, aby wkrótce stanąć po Waszej stronie i pomagać potrzebującym.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.09.20
  08.09.20

  Trzymaj się Mateusz. Wracaj do zdrowia i nie zapominaj o swoich marzeniach. Pozdrawiam serdecznie

 • Aneta - awatar

  Aneta

  31.08.20
  31.08.20

  Dużo zdrowia, trzymam kciuki.

 • Aaaa - awatar

  Aaaa

  19.08.20
  19.08.20

  Życzę zdrówka

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.08.20
  12.08.20

  Dużo zdrowia życzę

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.08.20
  11.08.20

  Dużo sił i zdrowia!

56 898 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 855 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Grajdek - awatar

Mateusz Grajdek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 855

Darek - awatar
Darek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kkkk - awatar
Kkkk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
ANIA - awatar
ANIA
20
Marta - awatar
Marta
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij