Zbiórka Potrzebny turnus rehabilitacyjny - miniaturka zdjęcia

Potrzebny turnus rehabilitacyjny

Zbiórka Potrzebny turnus rehabilitacyjny - zdjęcie główne

Potrzebny turnus rehabilitacyjny

643 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać teraz
 
Dagmara P-k - awatar

Dagmara P-k

Organizator zbiórki

Taki malutki, zupełnie za wcześnie...tak urodził się mój syn.

Ciągle w drodze, pełnej przeszkód i wybojów, które omijamy każdego dnia - tak wygląda nasze życie. Od specjalisty do specjalisty...


Po narodzinach lekarze mówili będzie dobrze, może troszkę rehabilitacji i już. Więc gdy syn miał 1,5 miesiąca zaczęliśmy go rehabilitować. I tak mijały kolejne miesiące kiedy rówieśnicy się obracali, trzymali grzechotki, gryzaki w dłoniach mój syn nie robił nic. Gdy miał pół roku trafił na oddział rehabilitacyjny w Bartoszycach i tak turnus za turnusem. Na jednym z turnusów Pani doktor stwierdziła że : On mi się nie podoba” te słowa słyszę do dziś. I tak zaczęła się nasza wędrówka po oddziałach szpitalnych. Było podejrzenie choroby genetycznej a w między czasie odkryli wadę serca, niedosłuch i wadę wzroku. 

Obecnie syn ma skończone trzy lata. Za sobą turnusy rehabilitacyjne na NFZ jak i w ośrodkach prywatnych.Nie wiemy, co jeszcze przed nami, ale wytrwale walczymy ze wszystkimi przeciwnościami losu. Pragniemy, by Mateusz miał po prostu szczęśliwe dzieciństwo, choć przecież tak różne od dzieciństwa rówieśników… Staramy się, by chociaż dwa razy w roku synek jeździł na specjalistyczne turnusy rehabilitacyjne. Niestety, wydatków jest tak dużo, że na to już nas po prostu nie stać. Dlatego jesteśmy tu dzisiaj i bardzo prosimy Cię o wsparcie - my dla Mateusza zrobimy wszystko, ale może też znajdą się inne osoby o wielkich sercach, których wzruszy los naszego chłopca… Bardzo o to prosimy.
Rodzice

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dagmara P-k - awatar

  Dagmara P-k

  25.04.19
  25.04.19

  Tu dodaje orzeczenie syna

  Zdjęcie aktualizacji 30 246

Komentarze


 • CHPD - awatar

  CHPD

  25.04.19
  25.04.19

  Powodzenia

  • Dagmara P-k - awatar

   Dagmara P-k - Organizator zbiórki

   25.04.19
   25.04.19

   Dziękujemy bardzo.

 • Mar Lena - awatar

  Mar Lena

  25.04.19
  25.04.19

  Zdrowia!

643 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać teraz
 
Dagmara P-k - awatar

Dagmara P-k

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Kamila Szlachetka - awatar
Kamila Szlachetka
23
Kamila Szlachetka - awatar
Kamila Szlachetka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Kasia - awatar
Kasia
30
Kbkl - awatar
Kbkl
10
Ania W - awatar
Ania W
10
Magdalena Trzebiatowska - awatar
Magdalena Trzebiatowska
10
Ela Salach - awatar
Ela Salach
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij