Zbiórka Olinek walczy z guzem mózgu - miniaturka zdjęcia

Olinek walczy z guzem mózgu

Kasia Gratunik - awatar

Kasia Gratunik

Organizator zbiórki

Witajcie Kochani ❤️

Jestem mama trójki dzieciaczków w tym Olusia który od 1,5 roku walczy z bardzo niebezpiecznym guzem mózgu - wysciolczakiem anaplastycznym . Guz słynący z tego , ze nie boi się chemii a i po radioterapii często się odnawia.

Codziennie zasypiam i budze się z myślą czy nam się uda . Codziennie boje się o mojego synka tak strasznie , ze nie mam słów by to opisać. Tylko matka tak chorego dziecka potrafi to zrozumieć . Olek Jest bardzo pogodnym chłopcem przed którym życie stoi otworem. Dopiero zaczyna uczyć się mówić. Skradł wiele serc swoim szczerym uśmiechem.

Ale może od początku ....

Nasza historia zaczyna się jak większośc innych dzieci chorych na raka . W styczniu 2017 trafiliśmy do szpitala z uwagi na częste wymioty Olka. Z początku myślano , ze to zwykły wirus jednak po zrobieniu wszystkich badań skierowano nas na rezonans . Prawda była okrutna ... w główce naszego synka rósł wielki guz ! Nowotwór - jeden z największych zabójców dzieci ! Oluś został przetransportowany do CZD w Warszawie i tam szybko wykonano operacje ratująca życie. Po czasie rekonwalescencji zaczęliśmy leczenie na 7 pietrze Onkologii. Olinek dostał cykl 5 chemii jednak na pierwszym kontrolnym rezonansie okazało się , ze gnój odrosl bardzo szybko ! Drugi raz wtedy umarlismy ze strachu jednak się nie poddaliśmy! Przy pomocy siepomaga i fantastycznych ludzi mogliśmy jechać do Niemiec na ponowna operacje gdyż tylko całkowite wycięcie dawało nam szanse na zwycięstwo . Udało się ! Cały guz został wycięty i mogliśmy przystąpić do radioterapii. Aleksander miał zaledwie 2 latka kiedy ja zaczęliśmy ale w naszym przypadku nie było innego wyjścia. Zgodziliśmy sie Świadomi wszelkich powikłań które moga wystapic. Olek był usypiany i naświetlany aż 31 razy. Po radioterapii kolejne pół roku chemii podtrzymującej - w dniu 06.07.2018 zakończyliśmy leczenie onkologiczne i zabiliśmy w dzwon..... był to najpiękniejszy dzień naszego życia. Biliśmy tak głośno by każdy na oddziale nas usłyszał i uwierzył , ze im tez się uda !

Chciałoby się na tym zakończyć ale obserwując różne przypadki które kończą się tragicznie po powrotach na onkologię ja obiecałam, ze zrobię wszystko co tylko jestem w stanie by nie dopuścić by ten przebiegły gnój do nas wrócił !

1,5 roku w szpitalu , litry chemii, toczenia krwi , operacje i bolesne wkłucia to zbyt wiele dla takiego maluszka ... w czerwcu Olek miał również operacje na jelitka :( 

Postanowiłam wspomagać synka medycyna alternatywna . Przez kilka miesięcy wyjeżdżaliśmy do prywatnej kliniki IMC Wrocław gdzie był poddany szeregom zabiegów , kroplówkom itd. Wszystko odbyło się pod kontrola lekarzy .

Jednak najważniejsza w naszym leczeniu jest medyczna marihuana. W okresie największych dawek które były konsultowane z lekarzami w Polsce i w Holandii koszta dochodziły do 20tys/mc za trzy rodzaje oleju . Podajemy ten „lek” już długo i lekarze zadecydowali , ze z uwagi na zagrożenie musimy zostać na dawce podtrzymującej tak długo jak tylko będziemy w stanie pokryć koszta tego leczenia. Olej ma za zadanie „dobić” wszelkie krążące komórki rakowe w organizmie. Jest to nasza jedyna, największa nadzieja w tej walce ...


Wszelkie oszczędności , zbiórki i pomoce się skończyły . Nie jestem w stanie mimo ogromnych starańnadal sama kupowac oleju gdyż na ten moment koszt miesięczny to prawie 4000/mc. Do tego dochodzą przeróżne suplementy o wartości ponad 2000zl/mc. Jeździmy z Olkiem do refleksologa i osteopaty i to kolejny spory wydatek co miesiąc.

Od ponad roku wstaje co noc by podać Olkowi własnoręcznie przygotowany czopek gdyż należy to zrobić co 6h.

Mimo różnych opinii ja Głęboko wierze , ze ta metoda uchroni Olinka przed tym gnojem i nigdy nie wrócimy tam gdzie strach czuć na plecach na każdym kroku ...chcemy się go pozbyć na zawsze ‼️

Dziękuje Wszystkim za wsparcie ❤️

Dziekuje każdemu kto przyczynił się do pomocy nam w tej ciężkiej walce o każdy dzień ❤️

Zapraszam do Olusia gdzie można śledzić cała nasza historie. 

https://m.facebook.com/Oluskontraguz/

Wybierz kwotę

Aktualności

 • Kasia Gratunik - awatar

  Kasia Gratunik

  06.12.18
  06.12.18

  Drodzy Pomagacze ❤️ Dzis był rezonans ... piękny prezent na Mikołajki ❤️ Najpiękniejszy !! Główka Olusia jest czysciutka ‼️ Walczymy dalej 💪 Dziękuje , ze jesteście z nami

Komentarze

 • Jagoda - awatar

  Jagoda

  12.12.18
  12.12.18

  Cieszę się z mikołajkowej dobrej nowiny! I wspieram również modlitwą :-*

 • Daniel - awatar

  Daniel

  06.12.18
  06.12.18

  Będzie dobrze!!

 • A. Kangoorek - awatar

  A. Kangoorek

  11.10.18
  11.10.18

  Zdrowia, do końca świata i jeden dzień dłużej

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  05.10.18
  05.10.18

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Katarzyna Łużyńska - awatar

  Katarzyna Łużyńska

  05.10.18
  05.10.18

  Dużo zdrówka malutki obyś już nigdy nie cierpiał

Kasia Gratunik - awatar

Kasia Gratunik

Organizator zbiórki

Wpłaty - 747

Jagoda - awatar
20
Jagoda
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anita szlachta - awatar
10
Anita szlachta
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Monika - awatar
10
Monika
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.