Fantomy do nauki resuscytacji !

Zbiórka

Grupa Medival - to społeczna oraganizacja ratownicza, której celem jest upowszechnianie wiedzy o pierwszej pomocy i ratownictwie medycznym. Na co dzień zajmujemy się czuwaniem nad bezpieczeństwem uczestników wszelkiego rodzaju imprez sportowych, kulturalnych.
Naszym celem jest również nauka pierwszej pomocy w szkołach podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich. Pojawiamy się również w przedszkolach, aby od najmłodszych lat wpajać wiedzę dotyczącą pomocy drugiemu człowiekowi.


Zbieramy pieniążki na zakup fantomów do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej, które jako manekiny odzwierciedlają teoretyczne sytuacje, jakie mogą spotkać każdego, kto spotka osobę po Nagłym Zatrzymaniu Krążenia "NZK".  
Obecnie nasza "flota manekinów" jest już bardzo wyeksploatowana i na dzień dzisiejszy uniemożliwia nam realne przekazanie wiedzy o pierwszej pomocy dla uczniów jaką posiadamy. 


Stowarzyszenie jest organizacją NON-PROFIT, nie pobieramy żadnych opłat zgodnie z naszym statutem. Poświęcamy swój prywatny czas, aby uczyć innych - jest to naszym hobby, a wieloletnie doświadczenie w ratownictwie medycznym - wręcz nakazuje nam uczyć i pomagać !
Pomagając nam - pomagasz innym, gdyż nigdy nie wiadomo - kto tej pomocy będzie potrzebował. Staramy wychować się nowych ratowników, żeby każdy w sytuacji zagrożenia życia - wiedział jak się zachować, jak pomagać i jak ratować.

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę