Zbiórka Dołóż się do wydania książki - miniaturka zdjęcia

Dołóż się do wydania książki

Zbiórka Dołóż się do wydania książki - zdjęcie główne

Dołóż się do wydania książki

15 zł z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Piotr Filipek - awatar

Piotr Filipek

Organizator zbiórki

Pomóż wydać mega książkę na faktach autentycznych.

Witajcie kochani!

Chciałbym pomóc mojemu wieloletniemu kumplowi. Parę dni temu podczas spotkania przy kawie oznajmił mi, że piszę książkę, lecz nie wie czy dokończy ponieważ nie ma na tyle środków, aby móc ją wydać. Ma jakieś zaskórniaki lecz parę tysięcy mu będzie brakować. 
Wiem, że książka będzie mega, bo opisuje w niej swoje życie i uzależnienie od narkotyków oraz minuta po minucie to co się z nim działo i jak się staczał. 

Daję sobie rękę uciąć, że czytając ją niejednej osobie dreszcz po ciele przejdzie. Jest to człowiek, który bardzo dobrze potrafi zobrazować swoje myśli, swoje przeżycia. Dlatego też wiem, że to będzie potęgą. 
 

Kumpel zaczął opowiadać mi swoje życie - które po części znałem, swój okres dojrzewania. Czas w którym to powinien być szczęśliwy i radosny, czas który kiedyś mógłby opowiadac swoim dzieciom lub wnukom. Niestety nie bardzo mu to wyszło.

Przeżył jak na swój młody wiek bardzo dużo, dlatego postanowaił napisać książkę. 
Książka została napisana ku przestrodze. Docelowy jej tutuł to: " Opętany przez prochy".  Sam tytuł przyprawia mnie o ciary. Nie wiem dokładnie jak mozna skategoryzować tą książke ponieważ według mnie jest to biografia, lub opowiadanie na faktach autentycznych, ale tym sie zajmą specjaliści. 

Jak sam tytuł mówi, książka opowiada o uzależaniu od narkotyków, jak to młody chłopak, stateczny, dobrze wychowany, poukładany z dobrego domu pod wpływem złego otoczenia wpada w wir uzależnień. W książce bardzo szczegółowo opisane jest jak to wszystko się zaczęło, jak przebiegało, jak ujawniło się uzaleznienie. Dla żądnych emocji książka bardzo szczegółowo opisuje nawet "Haje" jakie doznawał autor podczas uniesień po przyjęciu narkotyków. W książce nie zabrakło również wątków seksu i to dość wyuzdanego oraz opisu nielegalnych zarobków w celu mozliwosci finansowania sobie kolejnych działek amfetaminy. 


To tak po skrócie, jedno jest pewne, kumpel przysłał mi plik z książką, jak ją czytałem to włos jeżył mi sie na głowie. Takich emocji jak podczas czytania tej książki nigdy w życiu jeszcze przy żadnej nie doznałem. Jestem człowiekiem raczej stroniacym od czytania ksiażek, jesli juz to wolę je posłuchać, lecz przyznam, że po przeczytaniu paru stron ta mnie tak wciągnęła, że zapomniałem o wszystkim dookoła. 


Autor mówi, że ksiażka jest targetowana, kierowana do ludzi młodych w celu uświadomienia im jak łatwo wpaśc w nałóg, z którego nie tak szybko można wyjść oraz do rodziców swoich pociech, może kiedy ją przeczytają, będą bardziej świadomi tego, kiedy ich dzieci mogą byc pod wpływem czegoś lub jak to wychwycić. Książka obrazuje okres spadania na dno, ciężki okres dla autora, kiedy to z ułozonego dziecka, wpadł w złe środowisko pod ich presją wpadł w wir nałogów, nielegalne interesy, dosięgnął dna, ale mimo wszystko dzieki swoim rodzicom wyszedł z tego. M.in. autor chce pokazać, że nie zaleznie od tego co sie dzieję, kochający rodzice pomimo krzywd jakie sie im wyrządziło staną za Tobą murem, żeby Ci pomóc.

Powiem szczerze według mnie ta ksiązka zrobi wiekszą furorę jak ostatnia premiera "50 Twarzy....." Podczas czytania jej włos jeży się na głowie. 

Podsumowując chciałbym pomóc zwyczajnie kumplowi zebrać kaskę na to, aby móc oddać tekst do profesionalistów w celu korekt stylistycznych oraz, aby potem móc ją wydać. Myślę, że z Państwa pomocą się uda.

Kochani mnie ta historia poruszyła, a także zaskoczyła, że tak młody chłopak tyle przeszedł i ku przestrodze dla innych nie wstydzi sie o tym pisać. Ustaliłem z kumplem, że każdy kto wpłaci min. 50 zł w celu pomocy wydania tej książki to dzień po promocji otrzyma na maila swój prywatny egzempalarz bez żadnych juz opłat. Brzmi nieźle co?

Zatem moi drodzy pomóżmy chłopakowi wydać jego dzieło, niech świat ujrzy prawdę jaka dotyka nie tylko jego, lecz dużą część nastolatków, która w którymś momencie się pogubiła, lecz nie potrafi o tym głosno powiedzieć. 
Dziękuję w imieniu swoim oraz autora za każdą wpłatę. Naprawdę książka jest tego warta. 

Zdjęcie opisu zbiórki Dołóż się do wydania książki

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Piotr Filipek - awatar

  Piotr Filipek

  05.03.17
  05.03.17

  Jesli chcą państwo dokonać wpłąty poprzez BTC to zapraszam i z góry dziękuję.

  Zdjęcie aktualności 3 353

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.02.17
  24.02.17

  trzymam kciuki za wydanie książki, sama też napisałam książkę i też jeszcze czeka na swoje wydanie :)

  • Piotr Filipek - awatar

   Piotr Filipek - Organizator zbiórki

   01.03.17
   01.03.17

   Bardzo dziekuję za wsparcie. Liczę, że pani również się uda wydać.

15 zł z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Piotr Filipek - awatar

Piotr Filipek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
karolina - awatar
karolina
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij