Zbiórka Zadłużenie rodziców - zdjęcie główne

Zadłużenie rodziców

13 046 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 278 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Arek Mendelski - awatar

Arek Mendelski

Organizator zbiórki

Rodzice pewnie nigdy by się na to nie zgodzili, pomimo wielkich długów są ambitni i honorowi.

Robię to pierwszy raz i nie nie mam pojęcia czy coś się uda zebrać, ale liczę na pomoc dobrych ludzi.

Patrząc jak pogarsza się ich stan psychiczny, rezygnację, bezradność w oczach, a nawet niechęć do życia, postanowiłem zrobić wszystko żeby im pomóc. 

Zaczęło się od kredytu hipotecznego na spłatę kilku pożyczek. Przez kilka lat było dobrze, potem zaczęło brakować na ratę (1600zł) i na bieżące wydatki. Więc dochodziły kolejne zadłużenia, nawet już w instytucjach pozabankowych. Pętla zaczęła się zaciskać.

Mama jest po bardzo trudnej i ciężkiej operacji serca w prywatnej Klinice we Wrocławiu. Ma kilka poważnych, przewlekłych chorób, a także nadciśnienie płucne, co się wiązało i wiąże ze sporymi wydatkami.

W tej chwili jest to naprawdę duża kwota i nie ma szans na jej spłatę i na normalne funkcjonowanie. Robię co mogę, ale sam mam też kredyt hipoteczny (na mieszkanie) i nie jestem w stanie im pomóc.

Kto zna moich rodziców, wie że nie żyją ponad stan. Nie mają samochodu, mieszkanie wymaga remontu, żyją bardzo skromnie i uczciwie. 

Dałem im niedawno wspaniałego wnuka, którego strasznie kochają, ale nawet on nie jest w stanie przywrócić im chęci do życia. 

Liczę jednak, że dzięki dobrym ludziom zła karta się odwróci i rodzice zaczną znowu cieszyć się życiem. 

Żeby uwiarygodnić zaistniały fakt, będę mógł pokazać wszystkie umowy kredytowe i zadłużenia rodziców. Ja na szczęście sobie jakoś radzę, ale zrobię wszystko żeby rodzice nie stracili mieszkania i nie stali się bezdomnymi.

Robię to bez ich wiedzy, ale tak bardzo chciałbym zmienić im życie i mam nadzieję że to się uda. 

Edwarda i Bogusław Mendelscy- pomóżmy im normalnie żyć!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.12.20
  20.12.20

  Wszystkiego dobrego na święta dla Ciebie i Rodziców!

  • Arek Mendelski - awatar

   Arek Mendelski - Organizator zbiórki

   21.12.20
   21.12.20

   Dziękuje bardzo i wzajemnie- wszystkiego dobrego!

 • Agnieszka Tyrakowska - awatar

  Agnieszka Tyrakowska

  08.08.20
  08.08.20

  TRZYMAM KCIUKI ŻEBY SIĘ UDAŁO ZEBRAĆ CAŁĄ KWOTĘ. POZDRAWIAM.

  • Arek Mendelski - awatar

   Arek Mendelski - Organizator zbiórki

   08.08.20
   08.08.20

   Dziękuje bardzo. Pozdrawiam serdecznie!

13 046 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 278 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Arek Mendelski - awatar

Arek Mendelski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 278

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Roksana Murawska - awatar
Roksana Murawska
100
Jolanta Niezgodzki - awatar
Jolanta Niezgodzki
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grazia - awatar
Grazia
13
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij