Zbiórka Kogo obchodzi los 37 staruszków - miniaturka zdjęcia

Kogo obchodzi los 37 staruszków Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Kogo obchodzi los 37 staruszków - zdjęcie główne

Kogo obchodzi los 37 staruszków

4 110 zł  z 6 500 zł (Cel)
Wpłaciło 98 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Trafiają do nas najbiedniejsze, najbardziej potrzebujące domu, stare  i chore. Często niewidome, źle słyszące, niechciane przez nikogo psie dziadki. Niektóre słabo chodzą, nie mają ząbków, są powykrzywiane i zniszczone przez choroby - tacy są nasi podopieczni. Psi emeryci, najstarsi,a jest ich trójka  mają po  lat 18, 

Fundacja działa już 7 rok

Prowadzimy dla naszych staruszków dom opieki -hospicjum 

 W tej chwili jest ich tutaj 37

Mieszkają u nas w cieple, w warunkach domowych, nie ma tu schodów, które nasze sierotki musiałyby pokonywać. Są otoczone opieką na co dzień, w tym również weterynaryjną, codziennie dostają leki na różne choroby - serca, płuc, wątroby, tarczycy, anemię. Większość, jeśli nie wszystkie, będą w naszej fundacji dożywotnio. Są rezydentami i nie szukamy im na siłę domów. Mają tu swój świat, zawiązują przyjaźnie... Utrzymanie takiej gromadki kosztuje niemało - karma, w tym weterynaryjna, suplementy diety, badania diagnostyczne, leki weterynaryjne, operacje, odrobaczenie, szczepienia - to przy takiej ilości zwierząt ogromne koszty. Na tę chwilę mamy do opłacenia faktury za leczenie na kwotę ok. 4400 zł, niestety nie stać nas na ich zapłacenie. Koniec roku jesteśmy  dla nas szczególnie trudna, psiaki chorują i koszty leczenia nas pokonały. kończy się karma sucha i mokra,w tym weterynaryjna.

Kochani! Bardzo, ale to bardzo prosimy o pomoc. Bez pomocy finansowej fundacja nie ma szans zapłacić za opiekę weterynaryjną, nie prowadzimy działalności gospodarczej, więc jesteśmy zdane na łaskę osób trzecich. Liczy się każda najmniejsza nawet kwota. Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc i okazane serce!

Barbara Makurat, Fundacja Projekt Kosma Pomagamy Psim Seniorom

W razie pytań - tel kontaktowy 607512980

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.11.2022
  11.11.2022

  Mała, cegiełka, ale od serca ❤️❤️❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.10.2022
  27.10.2022

  Grosik wpłacony, choć to kropla w morzu, ale id serca. Oby więcej ludzi pomogło Kosmusiów. Dużo zdrówka dla Was Wszystkich ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.10.2022
  14.10.2022

  Mały grosik przesłany, od serca kochane Slodziaki❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Dużo zdrówka dla Was Wszystkich i Waszej kochanej Opiekunki p. Basi ❤️

4 110 zł  z 6 500 zł (Cel)
Wpłaciło 98 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 98

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Basia - awatar
Basia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
lila grania - awatar
lila grania
50
Kinga - awatar
Kinga
20
od Alaski - awatar
od Alaski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magdalena KM - awatar
Magdalena KM
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij