Zbiórka PROSZĘ O POMOC dla MICHALA - miniaturka zdjęcia

PROSZĘ O POMOC dla MICHALA

Zbiórka PROSZĘ O POMOC dla MICHALA - zdjęcie główne

PROSZĘ O POMOC dla MICHALA

111 zł z 4 815 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
49 udostępnień
Tanya Shepylo - awatar

Tanya Shepylo

Organizator zbiórki

MICHAŁEK   MA   4   LATKA   I JEST DZIECKIEM  POTRZEBUJĄCYM CAŁODOBOWEJ   OPIEKI.  MAŁY MICHAŁEK  MA ZDIAGNOZOWANE DZIECIĘCE PORAŻENIE MÓZGOWE,  WODOGŁOWIE, I  CZĘŚCIOWY  ZANIK NERWÓW  WZROKOWYCH  OBU OCZU.  ZE   WZGLĘDU  NA CHOROBE KONIECZNE JEST SYSTEMATYCZNE, CODZIENNE POWTARZANIE ĆWICZEŃ REHABILITACYJNYCH.  SYSTEMATYCZNA STYMULACJA,  KTÓREJ REZULTATEM   JEST WYWOLYWANIE  PRAWIDLOWYCH  ODRUCHÓW POMAGA  ZACHOWAC  I   ZMNIEJSZYC  BOLESNE SKUTKI  NIEPRAWIDLOWEGO  ROZWOJU  MOTORYCZNEGO A W PRZYSZŁOSCI  ULATWIĆ  FUNKCJONOWANIE  W  CODZIENNYCH CZYNOSCIACH . 

              Centrum Intensywnej Terapii „Olinek” jest ośrodkiem stworzonym w 2006 roku przez rodziców niepełnosprawnej Oli. Przyjaznym dla rodziców dzieci i otwartym na potrzeby i oczekiwania pacjentów. Olinek jest profesjonalnym, wysoce wyspecjalizowaną placówką, która zajmuje się kompleksową i intensywną rehabilitacją dzieci, młodzieży i dorosłych. Przez 10 lat doświadczenia opracowaliśmy własną autorską metodę rehabilitacji dzieci z wykorzystaniem dostępnych na rynku kombinezonów rehabilitacyjnych OlinekSuit, SpiderSuit i Theratogs. Nasza oferta obejmuje terapie: NDT Bobath, PNF, Integracji Sensorycznej, Tomatisa, Terapii tlenowej HBO, PRODROBOT, rehabilitacji w bieżni wodne, kabinie hiperbarycznej, sali doświadczenia świata oraz z zakresu neurologopedii. 
Chcieli bysmy zeby w przyszłość osiągnął swoje upragnione cele. Zeby jego usmiech nigdy nie znikł. Dlatego liczymy na waszą pomoc dla naszej iskierki. Za każde wsparcie dziekujemy z calego serca. Podaruj lepsze jutro, PROSZĘ O POMOC DLA MOJEGO MICHAŁKA


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Klaudia K - awatar

    Klaudia K

    06.03.17
    06.03.17

    Powodzenia

111 zł z 4 815 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
49 udostępnień
Tanya Shepylo - awatar

Tanya Shepylo

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Olga Borak - awatar
Olga Borak
100
Klaudia K - awatar
Klaudia K
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij