Zbiórka Michałowo Pomoc Potrzebującym - zdjęcie główne

Michałowo Pomoc Potrzebującym

358 658 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 696 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
OSP Michałowo OSP Michałowo - awatar

OSP Michałowo OSP Michałowo

Organizator zbiórki

Punkt Pomocy Osobom Potrzebującym w Michałowie. 

W budynku Remizy OSP w Michałowie przy ul. Fabrycznej 2 zorganizowana została ogrzewalnia, która umożliwi pobyt osób potrzebujących w ciepłych pomieszczeniach.

Potrzebującym zapewniony zostanie ciepły posiłek, niezbędne ubranie, obuwie, koc.

Zachęcamy do współpracy i wsparcia inicjatywy Gminy Michałowo

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.05.2022
  11.05.2022

  MOJE MALEŃSTWO UMRZE NIE POTRAFIĘ SPOJRZEĆ W OCZY MOJEGO MALEŃSTWA I POWIEDZIEĆ, ŻE UMRZE BO NIE STAĆ MNIE NA JEGO LECZENIE. W PORTFELU MAM DOSŁOWNIE 37 ZŁOTYCH. W PIĄTEK SKOŃCZĄ SIĘ NAM LEKI I KARMA. https://dotuje.pl/moje-malenstwo-umiera

 • Piotr - awatar

  Piotr

  13.02.2022
  13.02.2022

  Dziękuję, że pomagacie uchodźcom

 • Elixir Zdrowia I Urody SKLEP Warszawa - awatar

  Elixir Zdrowia I Urody SKLEP Warszawa

  12.01.2022
  12.01.2022

  Każda złotówka to skarb wspieramy wiele akcji i zbiórek stąd kwota niska 50 zł bo pewna kwotę w miesiącu możemy przeznaczyć na różne cele i wspieramy wiele akcji stąd srodki dzielimy. Mamy nadzieję, że to piekło na ziemii się zakonczy a serce się kraje patrząc na fakty.. niestety czasy są ciężkie ale nie można tak obojętnie patrzeć na cierpienie ludzi ściskamy SKLEP ELIXIR ZDROWIA I URODY WARSZAWA

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.01.2022
  08.01.2022

  Witam, mam nadzieje że pomogłem chodz sam potrzebuje bardzo pomocy. Leże w klinice chory na Ostrą białaczke. http://pomagam.pl/8hw3he Lubie pomagać bo wiem że Dobro Powraca.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.12.2021
  26.12.2021

  Wesołych świąt

358 658 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 696 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
OSP Michałowo OSP Michałowo - awatar

OSP Michałowo OSP Michałowo

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 696

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Sabina Poznań - awatar
Sabina Poznań
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Ela Walczakowska - awatar
Ela Walczakowska
50
Piotr - awatar
Piotr
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aneta Adamkowska - awatar
Aneta Adamkowska
100
Maria pellowska - awatar
Maria pellowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij