Gracja Zegadło - awatar

Gracja Zegadło

Organizator zbiórki

Witaj!

Nie mamy chorych dzieci, nie straciliśmy całego majątku w pożarze i nie mamy długów u mafii, co być może przekreśla nasze szanse na powodzenie, ale mamy marzenie, które jest silniejsze od wszelkich przeciwności, które los stawia na naszej drodze.

W marcu tego roku, ze względu na ciężką sytuację materialną ja, mój mąż i dwie nasze córeczki (2 i 3 lata) musieliśmy wyprowadzić się do rodziców męża z wynajmowanego dotychczas mieszkania. Pomimo wielkiej wdzięczności za to, że mamy dach nad głową, od tej pory nie brak nam okazji do ćwiczenia cierpliwości i uczenia się stawiania granic własnej prywatności. Brakuje nam wolności, swobody, akceptacji, która przecież należy się każdemu człowiekowi, ale również perspektyw na to, że w najbliższym czasie uda nam się to zmienić. Niestety dzisiejszy świat jest bezwzględny dla młodych ludzi, którzy marzą o własnym mieszkaniu. Zarabiając jak do tej pory, ucząc dzieciaczki angielskiego w szkole podstawowej, musielibyśmy odkładać na nie przez około 7 lat.

Nie marzymy o 70 metrowym mieszkaniu w Warszawie, nie śnimy o domu w Zakopanem. Potrzebujemy 80 tysięcy złotych by w najbliższej przyszłości móc myśleć o kupnie 35 metrowego mieszkania w jednym z małych miast w Polsce, by spełnić nasze marzenia:

Marzenia o tym by żyć według własnych zasad, by wychowywać dzieci według naszych przekonań, by mieć własne miejsce, które będziemy mogli obdarzyć miłością, spokojem i harmonią oraz by nasze dzieci czuły się bezpiecznie wiedząc, że nie czeka już nas żadna przeprowadzka.

Mieszkanie do którego tak tęsknimy jest symbolem naszych pragnień, by nie być zależnym od nikogo, a dzięki Tobie, będziemy mogli to pragnienie zrealizować.

Każda złotówka przybliża nas do celu w astronomicznym tempie i jesteśmy po stokroć wdzięczni i pełni nadziei, że te święta będą dla nas podwójnie szczęśliwe!

Dziękujemy! 

Wybierz kwotę

Gracja Zegadło - awatar

Gracja Zegadło

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.