Zbiórka Walczymy o życie Mikołaja - miniaturka zdjęcia

Walczymy o życie Mikołaja

Iwona Bittner - awatar

Iwona Bittner

Organizator zbiórki

Dziękujemy Wszystkim za przekazanie  1%   podatku dla Mikołaja  nr. KRS: 0000497348  Cel szczegółowy: MIKOLAJ22   

Na fb utworzyliśmy Bazarek dla Mikołaja, można wstawiać rzeczy na aukcję lub je kupować .W ten sposób pomagasz Mikołajowi kontynuować terapię i zebrać potrzebną kwotę na leczenie za granicą. Dzięki Tobie  staje się to możliwe.  Zapraszamy serdecznie .

                 Moim jedynym marzeniem jest żyć – walka Mikołaja ( lat 22 ) z nowotworem.

9 Stycznia 2017 usłyszałem diagnozę, która zabrzmiała jak wyrok. Po słowach lekarza, że jest to mięsak Ewinga (nowotwór kości zlokalizowany w miednicy mniejszej), całe moje życie załamało się. Słowa takie jak „nieoperacyjny”, „złośliwy” spadały na mnie jak gromy z nieba. Potrzebuję  specjalistycznej terapii. Musiałem zrezygnować ze swojego życia, wziąć urlop zdrowotny na studiach, z nadzieją że kiedyś wrócę na uniwersytet, zostanę biologiem ze specjalizacją medyczną. Nie wybrałem tego kierunku bez przyczyny. Przyszło mi walczyć z chorobą, o której wiele czytałem, zawsze interesował mnie zdrowy tryb życia,  dlatego z początku wydało mi się to ironią losu. Nadal czasem nie wierzę, że to przydarzyło się  mnie, niestety życie szybko sprowadza mnie do smutnej codzienności. Dzięki wsparciu najbliższych, nie poddałem się, nadal walczę i mam nadzieję wygrać. Szukam drogi (a właściwie mogę powiedzieć, że nią kroczę), która pomoże nie tylko mi, ale przetrze szlaki dla innych, którzy czują, że są w beznadziejnej sytuacji.

Terapią rokującą największe nadzieje jest obecnie immunoterapia, która zostanie przeprowadzona za granicą i której koszt wyniesie co najmniej 400 tys.zł

 Zdrowa już dziś osoba, powiedziała mi kiedyś „rak to nie wyrok” i bardzo chcę w to wierzyć. Moim jedynym marzeniem jest żyć. Niestety leczenia jest  bardzo kosztowne i nie stać mnie, żeby iść dalej. Bardzo chciałbym żyć w świecie, gdzie wszelkie możliwe metody leczenia są dostępne dla każdego i wierzę, że im więcej przetartych szlaków, tym bardziej realna jest moja wizja. Nie umiem wyrazić tego słowami, jak cenne jest życie, szczególnie wtedy, kiedy strach i śmierć codziennie zaglądają Ci w oczy. Każda moja nadzieja na dobre rokowania zostaje brutalnie zniszczona przez potwierdzające najgorsze obawy diagnozy, a statystyki paraliżują strachem każdy mój następny ruch.

 Bliscy wspierają mnie finansowo jak tylko mogą, ale zasoby kończą się. Dlatego bardzo proszę o pomoc. Twoje wsparcie daje mi szansę na przeżycie, a jeśli mi się uda, to i ja do końca życia będę mógł pomagać innym, służyć swoją wiedzą i doświadczeniem.

D Z I Ę K U J Ę.

https://www.facebook.com/events/107511993394670/?notif_t=plan_user_invited¬if_id=151665070220241          ZAPRASZAMY

PODZIĘKOWANIE

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za okazaną pomoc i troskę,za każdą formę wsparcia. Dziękujemy Wszystkim, którzy przybyli 03.02.18 na koncert charytatywny mis i gongów tybetańskich grany przez Leszka Angulskiego dla Mikołaja (Rejs na przystani we Włocławku) oraz tym, którzy dotrzeć nie mogli. Leszku wielki ukłon w Twoją stronę,a także Gosi,Marzenki,Iwony,oraz tych wszystkich, którzy uczestniczyli w tworzeniu tego wydarzenia. Dziękujemy darczyńcom za przedmioty wystawione na licytację.Dziękujemy Tym ,którzy wspierają nas całym sercem w kraju i za granicą ,Tym, którzy organizują różnego rodzaju akcje i koncerty mające na celu zbiórkę pieniędzy na kontynuację leczenia Mikołaja.Dziękujemy włocławskim szkołom, które zaangażowały się do pomocy, także Uniwersytetowi Warmińsko-Mazurskiemu w Olsztynie. Dziękujemy Wszystkim, którzy wspierają Mikołaja na www.pomagam.pl/mikolaj22  . Jesteście naszą LUDZKĄ RODZINĄ 

My biggest dream i to live-Mikołaj, 22-year-old, fights with a tumor

On 9 th of October 2017 I heard the diagnosis that sounded like a death sentence. When the doctor said that this was Ewing’s sarkoma (bone cancer located in the pelvis), my entire life plans collapsed in one second. Such words as „non-operational” or „ malicious” fell on me like a „thunder from the blue sky”. The biopsy, turned to be an operation which effects I can feel up today. I need a specialist therapy . I had to give up my present life,took a health care leave at the university, with hope that one day I will return there and become a biologist with the specialization in medicine. I didn’t choose this specialization with no reason; I have been always interested in the healthy lifestyle  and now I have to fight with the disease that I had read a lot about. That’s why at the beginning I thought it was a bit ironic...I still sometimes can’t believe that it has happened to me. Thanks to the support of my family I don’t give up,still fight and hope to win that battle. I’m looking for the way, or I can even say that I’m already stepping it, that will help not only me,  but also those who can feel that they are in the hopeless situation and can’t  see the way out.

 The therapy currently promising the greatest hopes is immunotherapy , which will be carried out abroad and the cost of which will be at least 100 thousand dollars.

One survivor, who was treated this way and today is healthy, once told me that the cancer is not a death sentence and I believe it.Today my only dream  is simple- Just to live. Unfortunately, the treatment is very expensive and I can’t afford to goon much further...I would like to live in the world where all known, naturaland efficient methods of treatment would be available for everybody and Ireally believe that the more unconventional ways will be taken, the more real my vision can be in the future.  It’s difficult to express  how precious  life is, especially when fear and death look into your eyes every day. My hope is sometimes destroyed by statistics or diagnosis but I try not to follow the fear. 

My relatives have been supporting me for the  year nowbut our financial reserve is shorting down very quickly.That’s why I’m asking foryour help. Even small support will give me a chance of a lifetime and if I manageto overcome my disease in an alternative way I will be able to help others bymy experience and bitter but deep knowledge of the topic.

Thank you

facebook.com/events/107...

 WELCOME


Wybierz kwotę

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.10.18
  11.10.18

  Wracaj do zdrowia!

  • Iwona Bittner - awatar

   Iwona Bittner - Organizator zbiórki

   17.10.18
   17.10.18

   Dziękuję bardzo. Małymi krokamì...

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.10.18
  08.10.18

  Z całego serca życzę wyzdrowienia!

 • Katarzyna Szeler - awatar

  Katarzyna Szeler

  11.09.18
  11.09.18

  👍

  • Iwona Bittner - awatar

   Iwona Bittner - Organizator zbiórki

   28.09.18
   28.09.18

   Dziękuję

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.09.18
  05.09.18

  Zdrowiej, Mikołaju!

  • Iwona Bittner - awatar

   Iwona Bittner - Organizator zbiórki

   09.09.18
   09.09.18

   Dziękuję.W stronę zdrowia, to mój kierunek

 • Mariusz Bożęcki - awatar

  Mariusz Bożęcki

  16.08.18
  16.08.18

  Trzymam kciuki,Pozdrawiam.

  • Iwona Bittner - awatar

   Iwona Bittner - Organizator zbiórki

   25.08.18
   25.08.18

   Bardzo dziękuję i również pozdrawiam

Iwona Bittner - awatar

Iwona Bittner

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1 576

Monika Witeńska korale - awatar
25
Monika Witeńska korale
Kurowicka brelok, bransoleta, zawieszka - awatar
80
Kurowicka brelok, bransoleta, zawieszka
Anonimowy Darczyńca - awatar
35
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Agnieszka Zmierczak - awatar
16
Agnieszka Zmierczak
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Alina Błaszczyk - awatar
15
Alina Błaszczyk
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.