Zbiórka Mika i maluchy zbieramy na start - zdjęcie główne

Mika i maluchy zbieramy na start

348 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Mały, stary domek z ogródkiem przy niewielkiej brukowanej uliczce na łódzkich Bałutach.

Na podwórko raz, drugi i trzeci zajrzał czarny chudy kot. Pani Bożena, która tam mieszka kota nie pogoniła, dała jeść, pogłaskała.

Po jakimś czasie odkryła "niespodziankę" na stryszku swojego domu. Kot okazał się kotką, która w podzięce za kilka głasków i trochę jedzenia obdarzyła p. Bożenę trójką maluchów.  

W poszukiwaniu pomocy dla rodzinki pani trafiła do Kotyliona, a my prosimy darczyńców o pomoc.

Ogarniemy rodzinkę weterynaryjnie, mama zostanie wysterylizowana, maluchy w odpowiednim czasie odrobaczone, zaszczepione a na razie tylko karmimy.

Aktualności


 • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

  KOTYlion z miłości do kotów

  08.09.19
  08.09.19

  Okazało się, wbrew pierwszej naszej ocenie, że kotka nie jest tak całkiem zdrowa. Ma jakieś zaburzenia neurologiczne, nie do końca sprawną łapkę i problemy ze wzrokiem. Lekarze podejrzewają padaczkę, być może pourazową, albo w ogóle nie wiadomo co. Dodatkowo badania krwi wykazały, że cały ostatni okres życia poczynając od ciąży w tak młodym wieku poczynił spustoszenie w organizmie. Praktycznie wszystkie parametry jonogramu są w dolnych granicach normy lub poniżej. Mimo tego Mikusia już zamieszkała w nowym domu, takim swoim na zawsze, nam zostały faktury do zapłacenia. Bardzo prosimy o pomoc i wpłaty na ten cel.

  Zdjęcie aktualności 36 894

348 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Wpłaty: 13

Malgorzata - awatar
Malgorzata
50
Jan Wieteska - awatar
Jan Wieteska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
18
Anna W - awatar
Anna W
30
Ania W - awatar
Ania W
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta Kurzyńska - awatar
Marta Kurzyńska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij