Zbiórka Rodzeństwo Miodka chore na parwo - zdjęcie główne

Rodzeństwo Miodka chore na parwo

1 020 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Rodak - awatar

Małgorzata Rodak

Organizator zbiórki

W dniu wczorajszym zabrałam ze schroniska dwa czterotygodniowe szczeniaki w ciężkim stanie. Ich główki zostały uszkodzone mechanicznie, prawdopodobnie przez nadepnięcie nieuważnego człowieka zajmujacego sie psami. Miodek, rudy chłopiec na skutek tego wypadku ma zmiażdżony nosek i częć główki. Na skutek tego urazu zaczał miec objawy padaczki i wysięk krwi z ropą z nosa. Do tej pory nie może otworzyć oka, ma też niepełnosprawną prawą stronę ciała. Ciemniejszy piesek- Aronia ma odłamany kawałek szczęki po prawej stronie i zapuchniete oko.  jest w lepvzym stanie, bo je samodzielnie. Podjęlismy sie leczenia zamiast usypiania. Nistety, będzie kosztowne, bez was nie poradzimy sobie. Na szczęscie są już niewielkie postępy, dzieki podaniu sterydów obrzęk mózgu zmniejszył się i ustały napady padaczki, ale nadal piesek kiepsko je i ma niedowład. Po przeleczeniu konieczne będzie usunięcie odłamanego kawałka szczęki u Aronii. Pracy dużo i wydatków tez, ale nie mogłam ich tam zostawić. Piją specjalistyczne mleko. Dlatego błagamy- POMOCY.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Małgorzata Rodak - awatar

  Małgorzata Rodak

  25.11.17
  25.11.17

  Dzis do wgladu wrzucam ostatnie 2 faktury z 09.11.2017 r z ostatniej wizyty szczeniaków w Centrum Zdrowia Zwierząt w Garwolinie. Groszek dostał ostatnia dawkę surowicy ( 50 zł) a Mirabelka i Aronka antybiotyki i leki osłonowe na zoładek dlatego, że miały wzdete brzuszki. zakupiłam tez dla nich karme weterynaryjną Gastro firmy Royal. W sumie za opiekę weterynaryjna i lecenie faktury opiewają na ponad 1300 zl. Na chwile obecna zapłaciłam faktury za 700 zł. Nie wiem, czy jeszcze kiedykolwiek podejme sie opieki nad az 5 szczeniakami?. Być może nie, bo juz wiem jakie to sa koszty i jednoczesnie wiem, że dla mnie to są zbyt wysokie koszty. Po prostu mnie nie stać. Dlatego musze błagać o waszą pomoc.

  Zdjęcie aktualizacji 9 741

1 020 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Rodak - awatar

Małgorzata Rodak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 36

Aśka - awatar
Aśka
42
Kostik - awatar
Kostik
20
Martyna Szymańczak - awatar
Martyna Szymańczak
10
Joanna Kędziora - awatar
Joanna Kędziora
20
Danuta Oniszczuk - awatar
Danuta Oniszczuk
5
Katarzyna Wawrzyniak - awatar
Katarzyna Wawrzyniak
50
Natalia - awatar
Natalia
90
Ela Jezierska - awatar
Ela Jezierska
15
Łukasz - awatar
Łukasz
15
Anna Tilburg - awatar
Anna Tilburg
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij