Zbiórka Terapia i leczenie Michalinki - miniaturka zdjęcia

Terapia i leczenie Michalinki

Zbiórka Terapia i leczenie Michalinki - zdjęcie główne

Terapia i leczenie Michalinki

351 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Madziulka Kowalska - awatar

Madziulka Kowalska

Organizator zbiórki

Misia ma już prawie cztery latka. Kocha lody i wszystko co zimne. Jak ma dobry dzień uśmiecha się tak jak na zdjęciu. Niestety nie zawsze tak jest. Misia ma autyzm. Nadal nie mówi, ma ogromne problemy z komunikacja. Jest niespokojnym dzieckiem, wpada w ataki szału trwające po kilka godzin. Dzieki terapii jest w stanie w miarę normalnie funkcjonować, walczę dla Niej by tej terapii miała jak najwiecej ale niestety nie starcza nam pieniążków. Ja jestem samotna matka. Nie mam wsparcia czy pomocy w opiece nad Miska. Nie mogę wrocic do pracy. jakby tego było mało to Misia ma rzadka chorobę genetyczna, zespół Beckwhita Wiedermanna, leczy się w kilkunastu poradniach. Co trzy miesiące jest u onkologa bo w tym zespole często występują nowotwory. 

Ta cudowna dziewczynka, moje największe szczescie ma cały czas szanse zacząć mówić, to nasze marzenie. Pomóżcie nam je spełnić. Zebrane pieniążki przeznaczyłabym na comiesięczna terapie Misi i na leki. Misia duzo choruje, ze względu na makroglosje ( przerost języka) z każdego kataru praktycznie chore jest ucho, często łapie infekcje gardła.

Dziękujemy za każda złotówkę. 

Mama Misi i Michasia❤️

English:

Misia is 3 years old and 9 months. This smiley girl has been diagnosed with autism spectrum disorder, and uses no spoken language, and is still unable to feed herself. As a result of Misia having nonverbal autism, I have dedicated my full attention to care for her. In addition, she has been diagnosed with a
Beckwith-Wiedemann syndrome (BWS), a rare genetic disorder. Beckwith-Wiedemann syndrome occurs in 1 in 11,000 births. She requires regular screenings in order to detect potential cancers as early as possible. But there is hope that as adults with these disorders can lead a normal life and have healthy children.
Unfortunately, I am a single mum. I used to be in full time employment, but due to my daughter requiring full time care and individual therapy, I am now unable to work. And this is where I am reaching out to our community for some support. I would be grateful for any donation to enable my daughter access to vital therapy and further research, so that one day she is able to communicate, attend school, meet friends and have hopefully, a better quality life ahead of her. Thank you with all our hearts in advance, Mom & Misia.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
351 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Madziulka Kowalska - awatar

Madziulka Kowalska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

PGad - awatar
PGad
350
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij